نسخه موبایل
تیر ۲۱, ۱۳۹۷ 368702 خبر گیلان ورزشی
نگاهی به آخرین وضعیت کلاف سردرگم سپیدرود در انتظار رای دادگاه؛

تیم خداداد عزیزی فصل را شروع می کند/ تیم نظرمحمدی در استندبای!

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: با اعلام محمودزاده مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ  قرارداد بازیکنان و کادرفنی سپیدرود با مالکیت نوین در سازمان لیگ ثبت شده است. بدین ترتیب حتی در صورت مالکیت دوباره تن زاده بر باشگاه سپیدرود این تیم باید با بازیکنان فعلی خداداد عزیزی فصل خود را شروع کند.

سپیدرود در هفته اول لیگ برتر ۴ مرداد مهمان سایپا است. قرار است جلسه بررسی پرونده حقوقی مالکیت باشگاه سپیدرود بین شهاب مومنی  و جواد تن زاده ۲۷ تیر ماه برگزار شود. دادگاهی به نظر نمی رسد حکم نهائیش قبل از ۴ مرداد صادر شود. البته دادگاه می تواند دوباره حکم موقتی را به مانند سابق صادر کند و مالکیت باشگاه را در اختیار جواد تن زاده قرار دهد. تصمیمی که با وجود رای دادگاه هنوز از سوی هیات فوتبال استان اجرائی نشده است و آن ها همچنان محمد نوین را به عنوان مالک باشگاه می شناسند.

در حال حاضر هر دو مدعی مالکیت سپیدرود با انتخاب کادرفنی با بازیکنان جدیدی قرارداد بسته اند که در این میان سهم تیم نوین بسیار بیشتر بوده است. مشخص است تیم  تن زاده  و نظرمحمدی نیز در صورتی که مالکیتش تایید شود مجبور است از میان بازیکنان تیم نوین انتخاب کند. با اوضاع فعلی به نظر نمی رسد که نظرمحمدی موفق شود لیگ را آغاز کند و یا بازیکنانش بتوانند در هیات فوتبال قراردادهای خود را بدون اجازه خداداد عزیزی و محمد نوین ثبت نمایند. با این حال فعلا آن ها تمرینات بدنسازی خود را دنبال می کنند ، بدون این که شانس چندانی برای آغاز لیگ برتر داشته باشند.

تن زاده در صورت مالکیت دوباره بر باشگاه می تواند با شکایت حقوقی در مورد فروش مال به غیر از هیات فوتبال و ورزش و جوانان استان شکایت کند. اما به نظر نمی رسد بتواند همه بازیکنان و کادرفنی فعلی را که قراردادشان مورد تایید فدراسیون فوتبال قرار گرفته را ازتیم خارج کند  و شوخی خودش با آن ها که در دسته سوم بازی کنند را عملی نماید. با ثبت بازیکنان و کادرفنی در کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر آن ها در صورت اخراج از باشگاه توان شکایت از مدیریت باشگاه را خواهند داشت.

وضعیت فعلی و ثبت قرارداد بازیکنان تا زمان رای دادگاه می تواند ثبات نسبی را در سپیدرود ایجاد کند. با این حال باید توجه داشت که بحران اخیر نتیجه ندانم کاری و دخالت عوامل غیرفوتبالی نیز است که هر دو گروه به آن دست زده اند. با این حال مهم این است که سپیدرود فارغ از این که چه کسی مالک آن باشد فصل خوبی را پشت سر بگذارد. امری که بسیاری از هواداران نسبت به آن ناامیدند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد