نسخه موبایل
تیر ۱۹, ۱۳۹۷ 368297 اجتماعی خبر شهرداری گیلان
در راستای انتشار کارنامه تحصیلی مسعود نصرتی؛

توسعه رشت در حد معدل تحصیلی شهردارش نشود!+عکس

.

گیل خبر/ سرویس شهری: در چند روز گذشته کارنامه تحصیلی دوره کارشناسی شهردار رشت در شبکه های اجتماعی باز نشر شده است که حاکی از آن است که ایشان طی ۵ سال دوره فوق دیپلم تا لیسانس خود را  با معدل ۱۱٫۶۱ در رشته مهندسی عمران گذرانده است. نصرتی بعد از کارشناسی ، دوره ارشد خودش را در رشته مدیریت دولتی در موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی گذراند و بعد دکترای شهرسازی خود را با گرایش جغرافیا و برنامه ریزی شهری پشت سر گذاشت.

البته که در نظام مدیریتی تحصیلات و معدل و حتی طولانی شدن دوره تحصیلی اولویت اصلی محسوب نمی شود و نباید بر فرض شاگرد اول یا آخر بودن فردی را ارزیابی کلی کرد. هرچند این امر بی تاثیر نیست و بستگی به هوش و شخصیت هر مقام مسئول دارد. برای همین باید امیدوار بود که طول دوره پروژه های عمرانی شهرداری به مانند دوره پنجساله کارشناسی ایشان طولانی نشود. همین طور کیفیت این پروژه ها نیز به مانند معدل ایشان نباشد. به هر صورت باید توجه داشت که رشت با توجه به عقب ماندگی های قبلی معدلش در حد همین نمره کارشناسی شهردار رشت است و نیازمند توسعه بیشتر و چابکی و سرعت کار مدیرانش است، اگر این مسائل حل شود برای مردم فرقی نمی کند که ایشان با معدل ۲۰ فارغ التحصیل شده یا با تک ماده و قبل از در نظر گرفتن معدل ۱۲ برای قبولی!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx