نسخه موبایل
تیر ۱۱, ۱۳۹۷ 367208 خبر گیلان یادداشت
ابوطالب جوان

گل به خودی در قاموس غضنفر

چرا در عرصه تدبیر این نگاه مدبرانه وهوشمندانه جای پایی باز نکرده است وبا سیاه نمایی وگروه بازی مثل کبک سر در برف برده وسخن از همگرایی؛این موجود نحیف و مظلوم می زنیم. در حل مشکلات که کار روتین وعادی همه کشور های دنیاست،دنبال ارمان شهری هستیم که همگرایی در اوج باشد ولی اندیشه کج خلق اجازه ندهد از پنجر کوچک گروه، انبوه جمعیت که رنج دوران دیده است، دیده شود.

گیل خبر/ ابوطالب جوان

انگار همین چند ماه گذشته بود که سوت پایان جام جهانی ۹۰ایتالیا برای حداقل ما گیلانی ها با صوت انفجاری درفک، به صدا در امد وخاطرات رقص رنگ ها را در کام شب بیداران تلخ نمودولی گو اینکه قطار
جشنواره ملل، لباس ها ،زبان ها، وخلاصه خنده ها وگریه ها که موجب تقریب انسانها میشود، قصد ایستادن ندارد وهرچهار سال یکبار از کنارگسل شکسته سوت زنان می گذرد.

هر چند حضور ورزشکارانمان را در ان سال ها نداشتیم ولی ملت ما انقدر بزرگواراند که به خوشی دیگران دلخوش اند ؛ بفرمایش شیخ اجل لعیمان با طعام کریمان با اطعام.
هر سالی که می گذشت ساق طلایی جوانان ،قرص ومحکم توپ را به حرکت وچرخش در میاورد تا جاییکه امسال درسررمین درختان سوزنی برگ تایگا از حلقوم وووزلای زمین صدای ایران ایران در منظومه پیچید.این همه نتیجه منطقی همگرایی عوامل، تربیت استعدادهای فردی و شناخت درست از کار تیمی ورزشکاران است که این سرمایه ارزشمند را عرضه کرده است تا جایی که همگان شاهدیم تیم های قدرتمند دنیا، بر ورزش پهلوانانه ودلیرانه این مرزو بوم صحه گذاشته اند.
نکته قابل تامل اینکه چرا در عرصه تدبیر این نگاه مدبرانه وهوشمندانه جای پایی باز نکرده است وبا سیاه نمایی وگروه بازی مثل کبک سر در برف برده وسخن از همگرایی؛این موجود نحیف و مظلوم می زنیم. در حل مشکلات که کار روتین وعادی همه کشور های دنیاست،دنبال ارمان شهری هستیم که همگرایی در اوج باشد ولی اندیشه کج خلق اجازه ندهد از پنجر کوچک گروه، انبوه جمعیت که رنج دوران دیده است، دیده شود.
امروز خوشبختانه ما با «رونالدو» ها مشکل نداریم یکی این غضنفر را بگیره که لحظه به لحظه گل به خودی میزند. وخطرناکتر اینکه به دیگران نیز انگ می زند!
بامطامع گروهی صرف وفکر بسته نمی توان به مدیریت کلان وهمه شمول دست یافت مشکلات جامعه با این نسخه های دکتر !شفا نمی یابد مگر اینکه هرکس
از جایگاه واقعی خودش برخوردار بشود .
ای بی خبر بکوش صاحب خبر شوی
تا راه رونباشی…
چرا امروز اشخاصی سنگ مدیریت میانی را به سینه می زنند ودیگران را نصیحت می کنند که مدیریت خرد را هم تجربه نکرده اند ودر گذر از امواج که نه بلکه دریای ارام نیز مشکل دارند بقول ما دریایی ها اب به انها قد نمی ده. بهتره از
بزرگترها هم اویزان نشوند.
نصیحت گوش کن جانا ….

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد