نسخه موبایل
تیر ۳, ۱۳۹۷ 365844 خبر سیاسی گیلان
با تمسک به تعدادی از رسانه ها؛

تلاش سرپرست فرمانداری شرق گیلان برای گرفتن حکم

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: شنیده می شود سرپرست یکی از فرمانداریهای شرق گیلان که چندی پیش به دلیل پافشاری در انتصاب مدیران غیر همسو با دولت در حوزه این شهرستان مورد انتقاد بسیاری از رسانه های استانی قرار گرفته بود با تمسک به برخی از رسانه ها در تلاش برای تثبیت جایگاه و گرفتن حکم خود است.
بر اساس این گزارش سرپرست مورد اشاره که ظاهرا به سرباز جانباز نماینده مخالف دولت بدل گشته و در انتصاب یکی از مدیران حوزه آب شهرستان گفته بود که به قیمت برکناری خود این انتصاب را انجام خواهد داد از طریق یکی از مدیران رسانه در جنوب گیلان،تعدادی از رسانه ها را دعوت کرده و در جلسه ای در فرمانداری از ایشان خواسته که به وی کمک کنند تا سکان فرمانداری را در دست بگیرد.
ظاهرا طبع آقای سرپرست فرمانداری هم خرمای عراق را میطلبد و هم گوشه نگاهی به ازگیل گیلان دارد چرا که از یک سو بر اساس شنیده ها در حال بستر سازی انتخابات برای نماینده نزدیک به جبهه پایداری شهرستان است و از سویی نیز نمی تواند از میل به قدرت کرسی فرمانداری دولت تدبیر و امید دل بکند!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx