نسخه موبایل
تیر ۲, ۱۳۹۷ 365705 حوادث خبر گیلان
فرمانده انتظامي تالش خبر داد:

انهدام و دستگیری تمام اعضای باند یک شرکت هرمی

.

گیل خبر/  فرمانده انتظامی تالش از انهدام باند یک شرکت هرمی و دستگیری اعضای آن در شهرستان خبر داد.
سرهنگ عباس اسماعیلی با اعلام این خبر بیان داشت: در راستای کنترل و پایش اقدامات شرکتها و نهاد های خصوصی؛ فعالیت غیر قانونی یک شرکت هرمی در بخش کرگانرود تالش شناسایی شده که بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود : دفتر کار این شرکت هرمی در قالب جذب جوانان جویای کار با کلاهبرداری ازتعدادی از افراد در حال ادامه فعالیت خود بوده که نهایتاً پس از هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات پلیسی محل مورد نظر محاصره و تعداد ۲۰ نفر از اعضای آن دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سن متهمین دستگیر شده بین ۱۹تا ۲۸ سال می باشد اظهار داشت: اهلیت دستگیر شدگان از شهرستانهای مختلف کشور بوده که با توجه به کتب و جزوات آموزشی کشف شده در صدد جذب و آموزش نیروی انسانی برای خود بوده اند.
سرهنگ اسماعیلی در پایان ضمن اعلام اینکه اعضای این شرکت پس از معرفی به دستگاه قضایی به زندان منتقل شدند از شهروندان خواست برای جلو گیری از گرفتار شدن فرزندان در دام کلاهبرداران هرگونه فعالیت های مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx