نسخه موبایل
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷ 364473 اجتماعی خبر گیلان
تکذیبیه آتش نشانی رشت:

آتش نشانی رشت دارای ۴ خط پشتیبان است

.

گیل خبر/ روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت اعلام کرد: خبری که درباره خطوط تلفن ۱۲۵ آتش نشانی از زبان بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت در یکی از رسانه های وزین استان گیلان با تیتر«اوج بی تدبیری مسوولان را اینجا ببینید/آتش نشانی رشت حتی یک خط پشتیبان هم ندارد» منتشر شده است، صحت ندارد.

همین گزارش حاکی است: روز جاری ۲۳ خرداد ۹۷ برای دقایقی سامانه ۱۲۵ آتش نشانی از دسترس خارج شد از این رو بلافاصله ضمن اطلاع رسانی این موضوع مهم به شهروندان با اعلام خطوط ثابت جایگزین از طریق سایت رسمی سازمان آتش نشانی، صدا و سیمای مرکز گیلان، سامانه ۱۱۸ و دیگر رسانه های ارتباط جمعی نسبت به پی گیری رفع قطع ارتباط به همت مسوولان مربوطه اقدام شد.

شایان ذکر است: ستاد فرماندهی و مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت علاوه بر ده خط ۱۲۵ دارای ۴ خط پشتیبان با شماره های ۳۳۴۶۱۶۱۶-۳۳۴۶۱۶۱۷ -۳۳۲۳۴۴۴۴ و ۳۳۲۳۴۴۴۵ در دو نقطه ارتباطی مجزا می باشد که از این طریق شهروندان می توانند در مواقع لزوم با سازمان آتش نشانی ارتباط داشته باشند.

شایان توجه اینکه موضوع دیگری در صدر این خبر مبنی بر سفر آلمان جهت خرید نردبان آتش نشانی تاکید شده و نتیجه سفر را نیز نامشخص اعلام کرده اند که در این رابطه باید تصریح کنیم؛ سفری که به آلمان صورت گرفت، برای خرید و بازدید از شیوه تجهیز ماشین آلات سبک و نیمه سنگین آتش نشانی بود که به حمدالله و با همت مجموعه مدیریت شهری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر چند روزی است این خودروها «۶ خودروی نیمه سنگین آتش نشانی» ترخیص گردیده و در سازمان آتش نشانی مراحل ورود به حوزه عملیات و همچنین تشریفات رونمایی را سپری می کند.

گفتنی است : اقدامات لازم جهت خرید خودروی نردبان آتش نشانی و پلتفرم صورت گرفته و این خودروها در حال ساخت و تجهیز در کشورهای آلمان، ایتالیا و کروواسی می باشند که به زودی بازدیدی از روند ساخت این خودروها نیز صورت خواهد گرفت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx