نسخه موبایل
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ 364279 اقتصادی خبر سیاسی
استاندار گیلان:

مخالف خصوصی سازی شرکت هایی هستیم که زمین تنها دارایی اصلی آن هاست/ نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود

استاندار گیلان با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکت هایی که زمین تنها دارایی اصلی آن است افزود : نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود .

گیل خبر/ دکتر مصطفی سالاری در نشست بررسی شماری از طرح های سرمایه گذاری استان که عصر سه شنبه در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکت هایی که زمین تنها دارایی اصلی آن است افزود : این نوع خصوصی سازی در حقیقت زمین فروشی است و به شدت با آن مخالف هستم .
نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت حفظ یکپارچگی زمین های ملی تاکید کرد و گفت : یکپارچگی زمین های ملی اعمال مدیریت و بهره وری مطلوب را ممکن خواهد ساخت .
استاندار گیلان با بیان اینکه در انجام فعالیت های کشاورزی لزوما داشتن مالکیت زمین شرط نیست تصریح کرد : مخالف اعطاء مالکیت زمین های ملی هستم .
وی با اشاره به افزایش ۳۰۰ میلیارد تومانی به سهم تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان در زمینه گردشگری یادآور شد : باید با تعریف طرح های گردشگری و اشتغالزایی پایدار این سهم از تسهیلات را به طور کامل جذب کنیم .
گفتنی است در این نشست چندین طرح سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بررسی و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان هماهنگی های لازم جهت تسهیل در روند اجرای این پروژه ها انجام پذیرفت .

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx