نسخه موبایل
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ 364270 خبر گیلان ورزشی

برنامه های کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور از نگاه مسئول گیلانی کمیته

مسئول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور برنامه های این کمیته در سالجاری را تشریح کرد.

گیل خبر/ نظام دودل از سال ۱۳۶۵ فعالیت‌های خود را در زمینه آموزش ورزشکاران نابینا و کم بینا در رشته پاورلیفتینگ آغاز نمود  و چندین سال در سمت سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان کشور فعالیت کرده است.

این مسئول گیلانی هم اکنون مسئول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور  و رئیس کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان جهان را بر عهده دارد.

دودل در مورد برنامه های  کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور در داخل کشور می گوید: -برگزاری دومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی نابینایان و کم بینایان باشگاههای کشور در مرداد ماه سالجاری و گزینش اعضای تیم ملی، برگزاری سه دوره اردوهای تدارکاتی اعضای تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان، اعزام تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران به کشور مصر جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸،  برگزاری دوره ای آموزشی مربیگری و داوری پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان در طول سال مطابق تقویم فدراسیون از جمله برنامه های ما در طول سال است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx