نسخه موبایل
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ 364204 خبر سیاسی
پاسخ یوسفیان ملا به تذکر کوچکی‌نژاد:

ارسال نامه سوال از رئیس جمهور توسط من دروغ است

گیل خبر/ یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت:‌ این که آقای کوچکی ‌نژاد می‌گوید نامه‌ای با امضای بنده در رابطه با سوال از رئیس جمهور پاسخ داده است دروغ است و

گیل خبر/ یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت:‌ این که آقای کوچکی ‌نژاد می‌گوید نامه‌ای با امضای بنده در رابطه با سوال از رئیس جمهور پاسخ داده است دروغ است و اگر نامه‌ای وجود دارد آن را نشان دهد.

عزت الله یوسفیان ملا در تذکری با استناد به اصل ۷۹ در پاسخ به تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس بیان کرد: مطالبی که آقای کوچکی نژاد فرمودند که استعلام از کمیسیون ما شده و کمیسیون جواب داده است درست است. یکی از اعضای هیات رییسه نامه‌ای نوشتند و نامه در کمیسیون مطرح شد و نظر اعضای کمیسیون این بود که مسئله را خود هیات رییسه تفسیر کند اما بنده هیچ جوابی ندادم.

وی در ادامه گفت:‌ مطالبی که ایشان گفتند که نامه‌ای با امضای بنده پاسخ داده شده است دروغ است. هیچ نامه‌ای با امضای بنده پاسخ داده نشده است و از ایشان خواهش می کنم اگر نامه‌ای وجود دارد نشان دهند؛ در این غیر این صورت ایشان در ماه رمضان دروغ گفته و به من تهمت زده است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx