نسخه موبایل
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ 364141 خبر فرهنگی گیلان
دبیر اجرايی و تخصصی جشنواره خبر داد:

٣١خرداد آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس استان گیلان

دبیر اجرایی و تخصصی سومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس استان گیلان ٣١خرداد٩٧ را آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار در این جشنواره اعلام کرد. 

گیل خبر/ سرویس فرهنگی: محمد مهدی شیاسی ارانی در گفتگو با  گیل خبر اظهار داشت: هنر تجلی زیبایی هاست و دانشجو با روح خلاق و پویا و روحیه ی مطالبه گری و استکبارستیزی خود و با بهره گیری از ابزارهای مناسب میتواند آنرا به بهترین شکل متجلی سازد.
وی با بیان اینکه سومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس استان گیلان به همت سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان برگزار میگردد تصریح کرد: این جشنواره با هدف کشف و شکوفایی استعدادهای هنری دانشجویان و آموزش تخصصی و حمایت از دانشجویان مستعد و متخصص در راستای تاثیر گذاری بر فضای فرهنگی و هنری جامعه برگزار خواهد شد.
دبیر اجرایی و تخصصی سومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس استان شعر،عکس،فیلم کوتاه،فیلم مستند،استندآپ کمدی،تئاتر صحنه ای و تئاتر خیابانی را از بخشهای این جشنواره دانست.
وی با تاکید بر لزوم دانشجو بودن صاحب اثر افزود:دفاع مقدس و انقلاب اسلامی،استکبار ستیزی،معضلات اجتماعی،محیط زیست،مشاهیر گیلان،آئین های بومی محلی و موضوع آزاد از موضوعات این جشنواره میباشد.
شیاسی ارانی متذکر شد:علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط حضور و نحوه ی برگزاری جشنواره و ارسال آثار به نشانی دبیرخانه جشنواره مراجعه و یا با شماره ٠٩٠٣۶۵٢١٧١٠ تماس حاصل نمایند.

دبیرخانه جشنواره خبرگزاری گیل خبر را به عنوان سایت مرجع سومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس استان گیلان معرفی نمود و متذکر شد علاقمندان میتوانند از این طریق در جریان اخبار و ریزمطالب جشنواره قرار بگیرند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx