نسخه موبایل
خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ 363635 خبر گیلان ورزشی
واکنش باشگاه سپیدرود درباره شروع تمرینات زیر نظر کریمی:

تاخیر در پرداختی ها به خاطر اداره کل و هیات فوتبال گیلان است/ بازیکنان تمرین کننده با کریمی جایی در تیم ندارند+ تصویر نامه

باشگاه سپیدرود رشت به شروع تمرینات این تیم زیر نظر علی کریمی واکنش تندی نشان داد.

گیل خبر/  باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت در خصوص خبری حاکی از شروع تمرینات و تست گیری از بازیکنان رده ۱۸ الی ۲۱ سال، این باشگاه اعلام کرد که هیچ تصمیمی مبنی بر برگزاری تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان رده ۱۸ الی ۲۱ سال ندارد و تاکید می‌کند؛ تصمیم‌گیری بر شروع تمرینات با بازیکنان می‌بایست با اجازه و هماهنگی‌های لازم با مدیران باشگاه صورت گیرد.

در ‌غیر این‌ صورت چنانچه هر یک از بازیکنان بدون اجازه کتبی یا شفاهی باشگاه، چه در زمان حضور مالک فعلی یا مالک بعدی، در تمرینات، با نام باشگاه سپیدرود رشت شرکت کند و حتی در هر سطح از شرایط آمادگی مناسب و مقبول باشگاه هم باشند در آینده این باشگاه جایگاهی نداشته و با آنان به هیچ وجه قراردادی منعقد نخواهد شد.

از این رو باشگاه سپیدرودی با ارسال نامه ای به سرمربی سابق خود شرایط تسویه حساب و سایر کارهای اداری باقی مانده را برای کریمی تشریح نمود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx