نسخه موبایل
خرداد ۱۸, ۱۳۹۷ 363299 خبر گیلان ورزشی
مالک سپیدرود در انتهای راه؛

علی کریمی از شنبه در رشت/ جلسه بی نتیجه با اداره کل ورزش و جوانان/ افتخاری: تن زاده به کلاس درس برگردد/حامی اصلی تن زاده در صف مخالفان 

.

گیل خبر/ هنوز موضوع اختلاف علی کریمی سرمربی فصل قبل سپیدرود با مالک این باشگاه حل نشده و به همین دلیل نادر دست نشان نیز که از طرف تن زاده به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب شده بود از حضور در تمرینات امتناع کرده است.

اما علی کریمی که موفق به تسویه حساب با مالک تیم نشده همانطور که از قبل اعلام کرده بود تمرینات این تیم را از سر خواهد گرفت. او طی اطلاعیه ای اعلام کرده از روز شنبه تمرینات سپیدرود را با تمرین انتخابی تیم های جوانان و امید آغاز خواهد کرد. بی شک با حضور کریمی در رشت و حمایت هواداران سپیدرود ماجرای اختلافات او با مالک این تیم وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

اختلافات تن‌زاده و اداره کل ورزش و جوانان گیلان بالا گرفت

در ادامه جلسات واگذاری باشگاه سپیدرود رشت، اختلافات بین مالک کنونی این باشگاه و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به اوج خود رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در ادامه جلسات تعیین و تکلیف باشگاه سپیدرود، امروز (پنجشنبه) جلسه‌ای بین جواد تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و هیئت فوتبال این استان برگزار شد که طرفین در این جلسه هم مانند نشست‌های قبلی بر سر واگذاری باشگاه سپیدرود به توافق نرسیدند.

در همین راستا، جواد تن‌زاده مالک کنونی باشگاه سپیدرود اصرار به حفظ و نگهداری مالکیت باشگاه سپیدرود در فصل آینده لیگ برتر دارد، اما هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در تلاش هستند تا هر چه زودتر باشگاه سپیدرود را از تن‌زاده گرفته و به شخص دیگری واگذار کنند که هنوز این امر محقق نشده است.

تن زاده به کلاس درس برگردد

در این رابطه عضو شورای راهبردی رسانه کمیته ملی المپیک و از افراد نزدیک به استاندار گیلان گفت:  مصلحت در این است که تن زاده سپیدرود را ترک کند.
علی افتخاری در خصوص وضعیت تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: دکتر تن زاده که یک چهره علمی و دانشگاهی است باید قدر قداست شغلش را بداند و هر چه سریعتر عرصه فوتبال لیگ حرفه ای را ترک کند و به حرفه معلمی واستادی خویش در مراکز علمی ادامه دهد.
مشاور عالی کمیته ملی المپیک افزود : تعلل و وقت کشی دکتر تن زاده در رفتن از تیم سپیدرود موجب خسارات جبران ناپذیری به تیم محبوب سپیدرود شده و دکتر تن زاده را بعنوان یکی از آسیب رسانان به فوتبال رشت در افکار عمومی معرفی خواهد کرد.

دکتر افتخاری یاداور شد : دکتر تن زاده نباید تصور کند که رفتن وی از سپیدرود یک شکست برای وی محسوب میشود بلکه باید بداند این شهامت وی در تصمیم گیری را نشان میدهد.اگر تن زاده نتواند از خود شجاعت بخرج دهد و برای مصالح فوتبال گیلان سپید رودرا هرچه سریعتر ترک کند قدر مسلم زمان برای نجات این چهره علمی بسر خواهد آمد و او دچار یک بحران وغرق شدن در بی رحمی های فوتبال خواهد شد.بنابراین از ایشان درخواست میکنم فوتبال را به اهلش بسپارد و به کلاس درس بازگردد.

حامی اصلی تن زاده در صف مخالفان 

آخرین اخبار غیر رسمی نیز حکایت می کند که غلامعلی جعفرزاده از حامیان اصلی جواد تن زاده که در حمایت از وی جنگ رسانه ای عجیبی نیز با علی کریمی دنبال کرد در نظر دارد مالک فعلی را از تیمداری منصرف کند و در این راه موفقیت نیز بدست آورده است. کیومرث بیات، حسین کعبی و سهیل حق شناس از جمله افرادی بودند که بابت اقدامات اخیر از جعفرزاده تشکر کردند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx