نسخه موبایل
خرداد ۹, ۱۳۹۷ 362211 خبر ورزشی

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته ماند!

رای دادگاه تجدید نظر فیفا برای شکستن رای محرومیت پرسپولیس تغییری نداشته و بر ادامه محرومیت پرسپولیس خواهد بود.

گیل خبر/ با وجود تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس گرفتن وکیل سوییسی برای شکستن رای محرومیت از پنجره دوم نقل و انتقالات و متقاعد کردن فیفا برای عدم تخلف در پرونده جذب مهدی طارمی از باشگاه ریزه اسپور ترکیه، اما رای دادگاه تجدید نظر فیفا تغییری نداشته و بر ادامه محرومیت پرسپولیس خواهد بود.

اشتباه وکیل سوییسی پرسپولیسی‌ها در روند دادرسی، عامل شکست آنها در این دعوی حقوقی شده و اقدام او در راه باز کردن پنجره دوم نقل و انتقالاتی سرخ پوشان به ضرر باشگاه ایرانی تمام شده است.

گویا این وکیل سوییسی که امید زیادی به موفقیت‌اش بسته شده بود، به جای طرح دادخواست علیه فیفا که مرجع صادر کننده حکم محرومیت بود، نام باشگاه ریزه اسپور را به‌عنوان طرف دعوا معرفی کرد که همین موضوع رسیدگی به پرونده را به کانال دیگری کشاند.

به این ترتیب حکم محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن جدید تا زمستان ادامه خواهد داشت و این باشگاه که به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافته، باید تلاش کند تا همه بازیکنان فعلی‌اش را به هر قیمتی که شده، حفظ نماید.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx