نسخه موبایل
خرداد ۹, ۱۳۹۷ 362181 اجتماعی خبر گیلان
به دلیل حل مشکل تعرفه های نامتعارف؛

تقدیر جمعی از کانونهای تبلیغاتی انزلی از شورای شهر و شهردار

.

گیل خبر/ جمعی از کانونهای تبلیغاتی با ارسال نامه ای از شهردار و شورای شهر پنجم شهر انزلی به دلیل حل مشکل قدیمی تعرفه های نامشخص تبلیغاتی در این شهر تقدیر کردند.
در متن این نامه آمده است:
اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار محترم بندرانزلی
احتراما اینجانبان جمعی از کانونهای تبلیغاتی فعال تبلیغات محیطی طرف قرارداد با شهرداری بندرانزلی به استحضار میرسانیم حل مشکلی که از سال ۱۳۹۳ به جهت تعرفه نامتعارف و نامشخص فضاهای تبلیغاتی مانع از تسویه حساب اینجانبان شده بود نشان از درایت و کارآمدی این مجموعه مدیریتی دارد که با تمام پیگیریهای اینجانبان تاکنون قابل حل نبود. لذا‌ درایت و تلاش های شما بود که مثمر ثمر واقع شد و کارگشای این مهم برایمان گردید تا بدینوسیله کانون های تبلیغاتی فعال در شهرستان بندر انزلی بتوانند حساب خود را با شهرداری محترم تسویه کنند.
بدینوسیله از صبر و تلاش شما سروران ، بویژه سخنگوی محترم شورا جناب دکتر برفچالان و نیز دکتر پور قربان شهردار محترم بندرانزلی کمال امتنان و سپاسگزاری را داریم. امید است همواره در کنار این مجموعه مدیریتی گرانقدر بتوانیم در رشد و شکوفایی هر چه بهتر انزلیمان قدمی برداریم.

طاعات و عباداتتان قبول درگاه حق.
تلاش هایتان پر ثمر و موفقیت هایتان مستدام .

جمعی از کانونهای تبلیغات محیطی شهرستان بندر انزلی

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها