نسخه موبایل
خرداد ۵, ۱۳۹۷ 361639 خبر گیلان ورزشی
شرط مریم بخشی برای مالک فعلی؛

ادامه مالکیت تن زاده در سپیدرود در گرو تأیید حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان

در جلسه‌ای که با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و طرفین درگیر ماجرای مالکیت سپیدرود در دفتر اداره کل ورزش و جوانان استان در رشت برگزار شد، ادامه مالکیت تن زاده در سپیدرود مشروط به بررسی و اعلام نظر حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان شد.

گیل خبر/ صبح امروز جلسه‌ای با حضور مریم بخشی سرپرست و نعمت پور مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت، قربانعلی الماس خاله رئیس هیات فوتبال گیلان، میر شهاب مؤمنی مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت، فرهاد خراسانی وکیل و مجید جعفرزاده معاونت مالی باشگاه سپیدرود و افتخاری مشاور اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در اداره کل ورزش و جوانان استان پیرامون تعیین تکلیف وضعیت باشگاه سپیدرود رشت برگزار شد.

 

در این جلسه، مریم بخشی خواهان شفاف‌سازی وضعیت پرداختی باشگاه و تعیین تکلیف بدهی‌های گذشته باشگاه شد که تن زاده در مقام پاسخگویی برآمد.

مالک باشگاه سپیدرود با بیان اینکه بخش اعظمی از بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی تسویه شده است اظهار کرد: حدود ۷۰۰ میلیون تومان بدهی باقی‌مانده است که طلبکاران با تحریک عده‌ای حاضر به مصالحه نیستند و باشگاه آمادگی کامل برای تعیین وضعیت طلبکاران باقی‌مانده را دارد.

در پایان جلسه، مالک باشگاه سپیدرود متعهد به ارائه اسناد مالی باشگاه تا پایان امروز به نمایندگان مالی اداره کل ورزش و جوانان استان شد و حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان استان پس از مراجعه به دفتر باشگاه سپیدرود و دریافت اسناد مالی، نظر نهایی خود را پس از بررسی‌های لازم اعلام می‌کنند.

فارس

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد