نسخه موبایل
خرداد ۳, ۱۳۹۷ 361438 خبر ورزشی

تلاش عجیب فدراسیون برای تغییر میزبانی پرسپولیس

همزمانی دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و الدحیل قطر با تاسوعای حسینی باعث شده تا مدیران فدراسیون به دنبال تغییر میزبانی این بازی باشند.

گیل خبر/ پرسپولیس در شرایطی در بازی برگشت مقابل الدحیل قطر قرار خواهد گرفت که این بازی در استادیوم آزادی و در روز تاسوعای حسینی برگزار خواهد شد.

از زمان اعلام این موضوع مدیران باشگاه و فدراسیون تلاش خود را برای تغییر زمان بازی و مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا آغاز کرده اند. رییس فدراسیون فوتبال، رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم سالگرد ناصر حجازی در بهشت زهرا در این خصوص اظهارات عجیبی داشت و گفت: ما سعی داریم با رایزنی ها و مکاتباتی که انجام می دهیم در صورت امکان میزبانی بازی رفت و برگشت را تغییر دهیم و در بازی رفت پرسپولیس در آزادی از الدحیل میزبانی کند و بازی برگشت در قطر انجام شود.

وی افزود: این امر مستلزم پذیرفتن مسئولان فوتبال قطر و تیم حریف و همچنین مسئولان AFC است. اگر موفق شدیم این تغییرات را انجام خواهیم داد و در غیر این صورت چاره ای نیست و بازی باید در تاریخ اعلام شده برگزار شود.

رییس فدراسیون فوتبال در حالی از این تصمیم و برنامه ریزی خود خبر می دهد که انجام بازی برگشت در تهران و استادیوم آزادی یکی از امیدواری هایی بود که سرخپوشان با توجه به حمایت هواداران خود و دستیابی به نتیجه دلخواه به آن چشم دوخته بودند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx