نسخه موبایل
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ 360819 اجتماعی خبر گیلان
مدیر کل زندانهای استان گیلان:

زندان جدا از حریم امنیت جامعه نیست

سید حمید حسینی در بازدید از زندان مرزی آستارا گفت :زندان جدا از حریم امنیت جامعه نیست.

به گزارش گیل خبر، به نقل از روابط عمومی زندانهای استان گیلان ، سید حمید حسینی در بازدید از زندان آستارا به توانمند سازی و هوشمند سازی کارکنان  و زندانهای گیلان تاکید کرد ، وی با بیان اینکه بکارگیری فن،  علم و دانش در کنار برنامه های فرهنگی دینی باید در زندانها گسترش یابد گفت ، امروز با ارتقاء دانش و هوشمند شدن سخت افزا و نرم افزارهای جامعه بالاخص زندانها می بایست همگام با دانش روز حرکت کرد و زندان از این امر مستثنی نیست.

سید حمید حسینی با اشاره به اینکه زندان جدا از حریم امنیت جامعه نیست اظهار داشت  : همانطور که سرپرست خانواده در زندان تحمل کیفر می نماید خانواده وی در بیرون از زندان انتطار حمایت و بازگشت وی می باشد و ما می بایست از هر دو گروه هم زندانی و نیز خانواده وی حمایت کنیم. یعنی تامین کننده امنیت ، سلامتی ، اشتغال آنان باشیم  و در این راستا چالشهای بوجود آمده را باید به یک فرصت طلایی تبدیل نمود و برای رسیدن به این مهم تلاش و اهتمام لازم را بعمل آورد.

مدیر کل زندانهای استان گیلان ، پس از بازدید از کلیه نقاط زندان از اقدامات بعمل آمده در راستای کاهش جمعیت کیفری و دیگر برنامه های مختلف اصلاحی و تربیتی ابراز خرسندی نمود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx