نسخه موبایل
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷ 360378 اجتماعی خبر گیلان

انتخاب مجمع عمومی انجمن صنفی مسولین حفاظت فنی ، ایمنی و بهداشت کار استان گیلان

.

گیل خبر/ مجمع عمومی انجمن صنفی مسولین حفاظت فنی ، ایمنی و بهداشت کار استان گیلان در روز چهارشنبه مورخ ٩٧/٠٢/٢۶ در محل اداره کل  تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  و با حضور نماینده کانون انجمنهای صنفی مسولین ایمنی و بهداشت کار کشور برگزار گردید و طی رای گیری انجام شده  افراد مشروح ذیل بعنوان هیات مدیره و بازرسان  انجمن صنفی مذکور انتخاب شدند.

 

١-مهندس علی باقری

٢-مهندس الیاس گلپرست

٣-مهندس سید حمیدرضا روحانی

۴-مهندس نرگس نوروزی

۵-مهندس محمد حفیظی

بازرسان:

١-مهندس ابراهیم علیپور

٢-مهندس سعیده نعمتی

 

مهندس مهدی رستمی نیا عضو هیات مدیره کانون سراسری کشور ضمن حضور در برگزاری مجمع مذکورو اعلام این خبر خاطرنشان ساخت:  استان گیلان با دارا بودن متخصصین بسیار توانمند در عرصه ایمنی و بهداشت حرفه ای میتوانند با همبستگی و تلاش در جهت ارتقای سطح سلامت و کاهش بیماریها و حوادث شغلی نقش محوری ایفا نمایند و انشالله با همکاری انجمن صنفی و متخصصین ایمنی و بهداشت حرفه ای به اهداف تعیین شده در کلیه صنایع استان گیلان دست یابند .لازم به ذکر است  رستمی نیا ضمن تایید و قدردانی  از روند اجرای انتخابات ؛ بخاطر پاره ایی از دخالتهای غیرقانونی برخی  افراد و سازمانها در  تشکل های صنفی ابراز تاسف نمود و خاطر نشان ساخت که همه باید در جهت ایجاد همبستگی و اتحاد تلاش کنیم و از ایجاد تنش بین  همکاران ایمنی و بهداشت حرفه ای  بپرهیزیم.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد