نسخه موبایل
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷ 360088 خبر سیاسی گیلان
انتقاد گیل خبر جواب داد؛

استاندار گیلان : انتظار ما از جوانگرایی در حد «معاونت ها و مدیرکل ها» است/ برخورد با ادارات ناموفق در زمینه جوانگرایی

.

اختصاصی گیل خبر/ روز گذشته استاندار گیلان در جلسه ستاد ساماندهی جوانان گیلان که در سالن الغدیر استانداری گیلان با محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد در خصوص جوانگرایی گفت: «تاکید ما در این زمینه از مهندس تندگویان بیشتر است و تلاش داریم حداقل یک «معاون و مدیرکل جوان» در شبکه داشته باشیم.»

وی در ادامه از توبیخ کتبی ۵ دستگاه اجرایی ناموفق در زمینه جوانگرایی در این هفته خبر داد. اظهارات استاندار گیلان یک روز بعد از انتقاد گیل خبر از رفتار بعضی مدیران دستگاه های اجرایی گیلان صورت می گیرد که در زمینه جوانگرایی به اعطای پست های نه چندان سطح بالا برای جوانان و بانوان اکتفا می کنند و اخبار آن در سطح گسترده ای نیز پوشش می دهند.

روز گذشته انتصاب یکی از جوانان به عنوان یکی از مدیران دهستان های شفت مورد انتقاد گیل خبر قرار گرفت . این در حالی است که هنوز از جوانگرایی در معاونت ها و مدیران شهرستان ها در سازمان جهاد کشاورزی خبر چندانی در دست نیست. نقدی که باعث شد خود استاندار گیلان نیز اعلام کند در زمینه جوانگرایی بسیار بالاتر از این حرف ها کار می کند و حال باید دید که در این هفته ادارات ناموفق در زمینه جوانگرایی چگونه معرفی می شوند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx