نسخه موبایل
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ 360037 خبر سیاسی گیلان
استاندار گیلان در نشست ساماندهی جوانان گیلان:

در این هفته ۵ دستگاه اجرایی ناموفق در زمینه جوانگرایی توبیخ کتبی خواهند گرفت

.

اختصاصی گیل خبر/ پریسا عموئی: مصطفی سالاری  استاندار گیلان در جلسه ستاد ساماندهی جوانان گیلان که در سالن الغدیر استانداری گیلان با محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد در خصوص جوانگرایی گفت:  تاکید ما در این زمینه  از مهندس تندگویان بیشتر است و تلاش داریم حداقل یک معاون و مدیرکل جوان در شبکه داشته باشیم .
وی افزود:  در این هفته ۵ دستگاه اجرایی که در این خصوص موفق بودند تشویق خواهند شد و ۵ دستگاه اجرایی ناموفق توبیخ کتبی خواهند گرفت .

مصطفی سالاری ادامه داد: بنا بر این است ، بخشداران  از افراد زیر ۴۰ سال انتخاب شوند تا در آینده در سطوح بالای مدیریتی حصور پیدا کنند .

وی به گردشگری در گیلان اشاره و اظهار کرد: گردشگری یکی از محورهای بوم گردی است ، سال گذشته  حدود ۴۴ میلیون نفر روز مسافر وارد گیلان  شدند‌ و با توجه به افتتاح راه آهن و آزادراه، فاصله رشت تا تهران کوتاه تر و سبب سهولت مسافرت خواهد شد .
سالاری ادامه داد: باید نیازهای مسافران را رفع و همچنین درآمدزایی و اشتغال ایجاد کنیم ضمن آنکه تدابیر لازم برای رفع مشکلات حوزه محیط زیست نیز اندیشیده شود.

استاندار در پایان سخنانش گفت:  جوانان با بهره گیری از خلاقیت  خودشان کارهای بزرگی می توانند انجام.دهند و نباید منتظر دولت بمانیم. جوانانی که کارهای سخت و ناشدنی کردند امروز در حوزه اشتعال با پشتکار خودشان اتفاقات خوبی را در گیلان رقم.خواهند زد.

سخنان معاون وزیر ورزش و جوانان

گزارش تصویری

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx