نسخه موبایل
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ 358716 خبر ورزشی

برانکو با پرسپولیس توافق نکرد؛ جدایی پروفسور از نیمکت سرخپوشان

در آخرین جلسه بین سرمربی سرخپوشان و مدیر باشگاه ، شنیده شده که بر روی دوبند ،طرفین برای ادامه همکاری به توافق لازم نرسیده‌اند.

به گزارش گیل خبر، برانکو ایوانکوویچ در مذاکراتی که در روزهای پایانی سال ۹۶ داشت از توافق لازم برای ادامه همکاری با پرسپولیس خبر داده بود.

سرمربی کروات سرخپوشان که چهارمین فصل حضورش در این تیم را با افتخارات جالب توجه دو قهرمانی در لیگ برتر، یک نائب قهرمانی، یک قهرمانی سوپرکاپ و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته و حضور در جمع شانزده تیم برتر آسیا در این فصل به پایان رسانده است تا لحظه تنظیم خبر، نتوانسته با مدیر باشگاه برای ادامه همکاری به توافق برسد.

با این حال در شرایطی که پرسپولیس از روزهای ناامیدکننده چند فصل گذشته و قبل از برانکو ایوانکوویچ کاملا فاصله گرفته و فضا برای موفقیت‌های بیشتر آنها کاملا مهیا به نظر می‌رسد، خبر عدم توافق سرمربی با باشگاه به چالش جدی تبدیل شده است.

این در حالی است که برانکو در روزهای پایانی سال ۹۶ با حضور در باشگاه از توافق خود با مدیران این تیم خبر داده بود و از اینکه می‌تواند همچنان در کنار آنها باشد ابراز خشنودی کرده بود. اما طی روزهای اخیر با توجه به عدم توافق نهایی و کتبی در این زمینه بار دیگر زمزمه جدایی این مربی افزایش یافته است. حمیدرضا گرشاسبی با حضور در امارات و قبل و بعد از دیدار مقابل الجزیره با برانکو به صحبت پرداخت.

این جلسه امروز صبح نیز در محل باشگاه پیگیری شد و طرفین حول مسائل مختلف به گفتگو پرداختند. اما گفته می‌شود روی دو بند اساسی در قرارداد توافق لازم صورت نگرفته است. اتفاقی که می‌تواند مسیر مرد کروات را از پرسپولیس دور کند و او فصل آینده را در این تیم به کارش ادامه ندهد.

جلسه امروز با توجه به هماهنگی لازم برای جشن قهرمانی امشب نیمه کاره باقی ماند و به روزهای آینده موکول شد و اکنون باید منتظر ماند و دید آیا مدیران پرسپولیس هم همانند همتای استقلالی خود پیش از جدال پایانی فصل به توافق لازم با سرمربی موفق خود دست خواهند یافت یا در کنار چالش مربوط به محرومیت نقل و انتقالاتی باید به دنبال سرمربی نیز باشند.

ایلنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد