نسخه موبایل
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷ 357295 خبر سیاسی گیلان
مشاور جوان استاندار گیلان:

کسی جزء الهه مرگ نمی تواند بعضیها را از پست خودشان کنار بکشد/ دولت باید نسبت به استفاده از جوانان به خودش بیاید/ با حضور استاندار گیلان امید در بین جوانان زنده شد

مشاور جوان استاندار گیلان ابراز داشت: انتظار است در زمینه استفاده از جوانان تکان و بازنگری اساسی در دولت تدبیر و امید اتفاق بیفتد.

اختصاصی گیل خبر/ فرشاد نوروزپور مشاور جوان استاندار گیلان در نشست  جوانان با  استاندار گیلان که در سالن الغدیر استانداری برگزار شد  با گرامیداشت روز جوان یاد و خاطره شهید بابک نوری هریس شهید مدافع حرم و مرحوم مهدی تقی زاده را گرامی داشت. سخنان استاندار
وی در ادامه گفت:  گره های زیادی در کشور باقی مانده بود که توسط جوانان باز شده است، بسیاری از همین  افراد این جلسه از  برترین و اولین ها  در کل کشور و حتی جهان محسوب می شوند که می توان از آن ها استفاده شود.
نوروز پور ادامه داد: ما به نمایشی نگاه کردن جوانان واقعا انتقاد داریم و این به این دولت و آن دولت مربوط نیست، ظاهرا کسی جزء الهه مرگ نمی تواند بعضیها را از پست خودشان کنار بکشد. وی در ادامه افزود: سوال بسیاری از جوانان است که  کدامین مقام بود که جوانان نتوانستند انجام دهند. آیا اداره کشور از فتح خرمشهر سخت تر بود؟ پس چرا امروز به جوانان اعتماد نمی کنند. چرا حاضر نیستند عرصه را برای جوانان باز کنند؟
نوروزپور در ادامه اظهار داشت: چهل سال از انقلاب گذشته و از استان های دیگر برای ما تماس می گیرند که مانده ایم که چرا یک مشاور جوانان برای ما انتخاب نمی کنید. اگر جائی نیز برای جوانان قدم بر می دارد تنبیه و کارشکنی را شاهد هستیم و بعد در پشت تریبون ها از لزوم توجه به جوانان صحبت می کنند. کدام را باور کنیم؟ کارشکنی یا شعارهایتان؟
مشاور جوانان استاندار گیلان خاطرنشان کرد: البته بخشی از نسل ما نیز معلوم نیست چرا تنها اشتباهات نسل گذشته را یاد گرفته  و فقط خودمان را دیده ایم. متاسفانه بخشی از تبری که به نسل جوان زده شده  را خودمان نیز نقش داشته ایم.
نوروزپور افزود: دولت تدبیر و امید در دومین خودش دولت خودش باید نسبت به استفاده از جوانان به خودش بیاید. متاسفانه مطالبات چهار دهه به این دولت محول شده است و انتظار است یک تکان و بازنگری اساسی در دولت تدبیر و امید اتفاق بیفتد.
نوروزپور ابراز داشت: من واقعا احساس می کنم که با حضور استاندار گیلان امید در بین جوانان زنده شد. در استان های دیگر موج نا امیدی وجود دارد و فکر می کنند در گیلان در زمینه جوانان خیلی کارها انجام شده است. ما سعی کردیم که با حضور استاندار گیلان کلیشه ها را بشکنیم و تنها به جوانان ستادی نگاه نکنیم و امور مختلف ورزشی و اجتماعی و … نیز مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: نگاه ما این است که تنها جوان را ببینیم و به آن ها به عنوان جوان حزبی و سیاسی  نگاه نشودو به همین نیز ادامه می دهیم. امیدوارم از این فرصت استفاده کنیم و با دستان خودمان کاری نکنیم که مدیران فقط ما را معطل خودشان کنند.  امروز بکارگیری جوانان ثابت شده که تنها شعار نیست و باید قدرش را بدانیم.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx