نسخه موبایل
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷ 356714 خبر گیلان ورزشی

میعاد یزدانی: احتمال دارد به استقلال برگردم/ ۵۰ درصد قراردادها پرداخت شد

وینگر سپیدرود رشت گفت: قراردادم با سپیدرود رشت به پایان رسیده است و تکلیفم برای فصل جدید مشخص نیست.

به گزارش گیل خبر، میعاد یزدانی امروز در گفت‌وگو با فارس  با اشاره به اینکه دیدار این تیم مقابل پرسپولیس یک دیدار تشریفاتی بود اظهار کرد: قهرمانی پرسپولیس پیش‌ازاین دیدار و بقای ما در لیگ برتر مسجل شده بود؛ پرسپولیس در مقابل هواداران پرشمارش از انگیزه بالایی برخوردار بود و توانست سپیدرود را شکست دهد.

وی با بیان اینکه قراردادش با سپیدرود به اتمام رسیده است گفت: به مدت یک‌فصل و به‌صورت قرضی در خدمت سپیدرود بودم و در حال حاضر با باشگاه استقلال تهران قرارداد دارم لیکن تکلیفم برای فصل آینده، مشخص نیست.

وینگر  تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به حضور احتمالی خود در تیم استقلال گفت: می‌خواهم از تعطیلات استفاده کنم و برای فصل جدید تصمیمی نگرفتم؛ مشخص نیست که در سپیدرود بمانم یا به استقلال برگردم و حتی گزینه دیگری را انتخاب کنم.

وی با اشاره به دریافتی‌های تیم سپیدرود تصریح کرد: تقریباً ۵۰ درصد قراردادها پرداخت شد لیکن قطره‌چکانی پرداخت شدند و اغلب سه، پنج و هفت درصد به بازیکنان پرداخت شد؛ تنها در یک مرحله ۱۰ درصد دریافت کردیم.

وینگر سپیدرود رشت با بیان اینکه باشگاه‌های دیگر ۲۰ تا ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد را به بازیکنان پرداخت می‌کنند، گفت: امیدوارم باشگاه سپیدرود رشت به تعهدات مالی خود عمل کند و باقی قراردادها را پرداخت کند تا بازیکنان به‌حق خود برسند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد