نسخه موبایل
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ 356116 خبر گیلان ورزشی
با انتصاب سرپرست ورزش و جوانان گیلان؛

مسعود رهنما چادرش را به مریم بخشی داد!

.

اختصاصی گیل خبر/ سراجام  کار مسعود رهنما در اداره کل ورزش و جوانان گیلان به پایان رسیده و مریم بخشی معاونت ورزشی اداره کل موقتا به سمت سرپرست اداره کل منصوب می شود.

سنسی  مسعود رهنما هرچند ورزشی ترین مدیرکل ورزش گیلان محسوب می شود اما به نوعی سیاسی ترین آن ها را نیز به نام خود ثبت کرد. طوری که یکی از چهره های اصلاح طلب استان در حضورش درباره او بیان داشت که باید در محضر ایشان درس سیاست بیاموزیم. شاید همین مراودت و مذاکره با سیاسیون بر پست های ورزشی بزرگترین نقدی بود که منتقدان نسبت به سرمربی سابق تیم ملی کاراته ایران داشتند. منتقدانی که ظاهرا رهنما آن ها را به حساب نمی آورد و همین چند روز گذشته گفته بود « پس از انتخابات ریاست جمهوری و در شهریور ماه گفتند که ۳ ماه دیگر رهنما را کنار می گذارند. دوستان در ماه آبان گفتند که اگر رهنما را بر نداریم چادر سر خواهیم کرد و این صحبت ها در اسفند سال گذشته به اوج رسید و من هم برای دوستان چادر خریدم و به عنوان عیدی فرستادم!»

هرچه است اکنون تیر شایعه سازان برکناری وی به هدف خورده است. شاید نیاز باشد مسعود رهنما یک چادر نیز به مریم بخشی هدیه کند که اکنون چادر گذاشتن بیشتر به کار او می آید و ظاهرا مدیران زن ما نیازمند چادر هستند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد