نسخه موبایل
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ 355665 خبر گیلان ورزشی

کار صعود در دسته اول لیگ فوتبال ایران پیچیده شد/ نساجی به خونه به خونه رسید/ صعود نفت مسجد سلیمان به روز آخر+جدول

کار صعود در لیگ دسته اول فوتبال ایران به هفته آخر کشیده شد.

به گزارش گیل خبر، از هفته ۳۳ لیگ دسته اول فوتبال ایران و در حساس ترین رقابت ها نفت مسجد سلیمان که تنها به یک تساوی برای صعود به لیگ برتر نیاز داشت مقابل بادران تهران یک بر صفر شکست خورد تا صعودش به هفته آخر و بازی مقابل مس رفسنجان کشیده شود.

نساجی قائم شهر نیز در دیداری حساس مقابل فجر شهید سپاسی با دو  گل محمد عباس زاده  و سعید خردمند موفق به پیروزی شد  تا با تساوی بدون گل اکسین البرز مقابل خونه به خونه بابل هر دو تیم مازندرانی ۶۱ امتیازی شوند و تنها بابلی ها به خاطر تفاضل گل برتر در رده دوم قرار گیرد.

در هفته آخر نساجی مهمان تیم رده انتهائی راه آهن خواهد بود و خونه به خونه میزبان تیم برق جدید شیراز است. همچنین بادران نیز که با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان ۵۹ امتیازی شد در صورت شکست و یا تساوی هر دو تیم مازندرانی و پیروزی خودش مقابل ماشین سازی شانس صعود به لیگ برتر را خواهد داشت.

همچنین تیم فوتبال ملوان نیز در ماهشهر دو بر یک مغلوب شهرداری ماهشهر شد. فرشید پاداش هر دو گل شهرداری ماهشر را در این بازی به ثمر رساند و بابک مرادی مهاجم انزلی چی ها تنها یکی از گلهای خورده را توانست جبران کند تا ملوان با ۵۲ امتیاز همچنان در رده ششم باقی بماند.

ایرانجوان بوشهر نیز با شکست مقابل مس رفسنجان به لیگ دسته دوم فوتبال ایران سقوط کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد