نسخه موبایل
فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ 354221 اجتماعی خبر گیلان

جزئیات جدید از قتل دیشب شهر کوچصفهان تشریح شد

رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت: مردی ۵۷ ساله کوچصفهانی دیشب با شلیک اسلحه شخصی ناشناس به قتل رسیده است.

به گزارش گیل خبر، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی با تشریح جزئیات قتل شب گذشته در کوچصفهان اظهار کرد: حدود ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه دیشب مردم پس از شنیدن صدای شلیک اسلحه با جنازه این مرد در یکی از کوچه‌های شهر کوچصفهان مواجه شدند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان افزود: قاتل پس از شلیک یک گلوله به سینه مقتول از صحنه جرم متواری شد.

سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه جسد مقتول به پزشکی قانونی رشت منتقل شده است تصریح کرد: تحقیقات برای شناسایی قاتل و مشخص شدن انگیزه قتل آغاز شد.

گفتنی است؛ مقتول مرد و به هویت ح ‍.الف در یکی از محله‌های بخش کوچصفهان رشت به ضرب گلوله‌ای از ناحیه سینه، توسط افراد ناشناس به قتل رسید.

گفتنی است از همان دقایق اولیه ماموران پلیس آگاهی در صحنه حاضر شدند و با هماهنگی مقام قضایی، بررسی همه جانبه برای کشف انگیزه و شناسایی قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت که نتیجه پس از انجام اقدامات تخصصی و کارشناسی متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

با توجه به پیگیری‌های همه جانبه توسط کارآگاه‌های پلیس آگاهی برای شناسایی قاتل و علت و انگیزه قتل، از شهروندان خواسته می‌شود از توجه به شایعات خودداری کنند.

موج

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد