نسخه موبایل
فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ 354194 اجتماعی خبر گیلان
بلندمرتبه سازی در نزدیکی رودخانه سپیدرود؛

هتل سازی یک مسئول در حریم رودخانه و بی توجهی شهرداری/ واکنش شهردار رودبار :چرا از خودشان نمی پرسید؟!

.

گیل خبر/ تصاویر ارسالی به یکی از سایتهای خبری حکایت از ساخت یک ساختمان بلندمرتبه در نزدیکی رودخانه سپیدرود در شهرستان رودبار دارد. نزدیکی این ساختمان به رودخانه سبب شده تا خبرنگار این رسانه  در مصاحبه با شهردار رودبار از چند و چون ساخت این ساختمان بپرید. به خصوص اینکه گفته می شود این ساختمان متعلق به نزدیکان یکی از مسئولان فعلی این شهرستان است.

شهردار رودبار در ارتباط با این موضوع و در پاسخ به سوال خبرنگار خزرآنلاین که آیا در ساخت این بنا تمامی موارد قانونی همچون حفظ حریم رودخانه رعایت شده است، می گوید: قطعا حریم ها رعایت شده  است.

فیض بخش در پاسخ به این سوال که آیا پرونده ای برای تخلفات احتمالی سازنده این بنا در شهرداری تشکیل شده است یا خیر،می گوید: چرا از خودشان چرا نمی پرسید، آیا مورد خاصی وجود دارد؟!

شهردار رودبار در پایان با بیان اینکه اگر مورد خاصی وجود دارد، بنده پاسخگو هستم، می افزاید: در غیر اینصورت من در جلسه حضور دارم. شما از دفتر فنی سوال کنیدتا شما را راهنمایی کنند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx