نسخه موبایل
فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ 354106 اجتماعی خبر گیلان
شهردار خمام بیان کرد:

جشنواره عکس خمام برگزار می‌شود

شهردار خمام گفت: جشنواره عکس خمام در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و تلفن همراه برگزار می‌شود.

به گزارش گیل خبر، موسی فکور صبح امروز در حاشیه بازدید از طرحهای عمرانی شهرداری خمام در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره عکس شهر خمام، اظهار داشت: زیبایی ها و جاذبه‌های شهر خمام، نمادها و المان‌ها، سیمای شبانه، بافت قدیمی شهر خمام، نگاه خلاقانه به جاذبه‌های گردشگری شهر و بازارهای محلی از جمله موضوعات جشنواره عکس شهر خمام است.

وی با بیان اینکه به پنج برگزیده نخست جوایز ویژه نقدی، لوح تقدیر و تندیس شهروند افتخاری خمام اهدا می‌شود، افزود: این جشنواره با همکاری انجمن عکاسان خبری سازمان بسیج رسانه گیلان و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزار می‌شود.

شهردار خمام با بیان اینکه فراخوان جشنواره عکس خمام به زودی منتشر می‌شود، گفت: این جشنواره در سطح منطقه‌ای برگزار می‌شود و عکاسان حرفه‌ای و آماتور می‌توانند در دو بخش این جشنواره که مربوط به عکاسی حرفه‌ای و عکاسی با تلفن همراه است شرکت کنند.

فکور با تاکید بر اینکه خمام نیازمند معرفی بیش از پیش به گردشگران است، تصریح کرد: آثار برگزیده جشنواره عکس خمام به صورت چاپی و نمایشگاهی به گردشگران و شهروندان خمامی ارائه شده و اختتامیه این جشنواره در آستانه ۱۷ مرداد امسال روز خبرنگار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در حوزه روابط عمومی شهرداری خمام پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد:از برنامه های فاخر هیئات مذهبی، کانون‌های فرهنگی و موسسات فرهنگی و هنری شهر خمام حمایت می‌کنیم.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد