نسخه موبایل
فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ 353918 خبر فرهنگی ویژه ها

حراج خاص‌ترین تابلوی نقاشی هیتلر (+عکس)

.

گیل خبر/  یک تابلوی نقاشی رنگ روغن اثر «آدولف هیتلر»، رهبر آلمان نازی، هفته آینده در مزایده‌ای در آلمان به فروش می‌رسد. این نقاشی منحصر به فرد را هیتلر در جنگ جهانی اول از معشوقه فرانسوی خود کشید.
قرار است این تابلوی نقاشی قدیمی هفته آینده در نورنبرگ آلمان به حراج گذاشته شود. این نقاشی که قدمت آن به سال ۱۹۱۶ باز می‌گردد، یک زن جوان فرانسوی با روسری قرمز و سفید را به تصویر می‌کشد که گفته می‌شود معشوقه هیتلر بوده است.

هیتلر که در زمان کشیدن این نقاشی ۲۷ سال داشته است، در زمان حضور در شمال فرانسه برای جنگ با قوای این کشور با این زن جوان آشنا شده بود. اندازه این تابلوی نقاشی تاریخی ۲۵ در ۱۹ اینچ است و حداقل پیشنهاد برای خرید آن ۶۰ هزار یورو اعلام شده است.

قرار است ۲۰ اثر نقاشی دیگر از هیتلر نیز در کنار این تابلوی نقاشی هفته آینده در نورنبرگ به حراج گذاشته شود. پیش از آغاز جنگ جهانی اول، هیتلر در وین زندگی می‌کرد و سعی داشت کار خود را به عنوان یک هنرمند آغاز کند.

بسیاری از آثار هنری هیتلر در اختیار مجموعه دارانی از کشور‌های انگلیس، آمریکا، آلمان و اتریش است. ارتش آمریکا نیز ۴ نقاشی از هیتلر را در اختیار دارد که سربازان این کشور در دوران جنگ جهانی دوم به آن‌ها دست یافتند.

حراج خاص‌ترین تابلوی هیتلر (+عکس)

حراج خاص‌ترین تابلوی هیتلر (+عکس)

حراج خاص‌ترین تابلوی هیتلر (+عکس)
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد