نسخه موبایل
فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ 353571 اجتماعی خبر گیلان
گیل خبر گزارش می دهد؛

جذب فرزند فوق دیپلمی سرپرست شهرداری رشت با امضای جعلی!؟+تصاویر

.

اختصاصی گیل خبر/ شهریور ماه گذشته بود که نامه معروف سرپرست سابق شهرداری رشت به خودش که اولین بار در گیل خبر منتشر شد ابعاد ملی و فرا ملی گرفت و مورد توجه بسیاری از رسانه ها،سایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی قرار گرفت. هرچند مسائل مربوط به آن دوره تنها در همین نامه خلاصه نمی شد و بعد از پایان کار جمشیدپور به عنوان سرپرست شهرداری و بازگشت به شغل پیشین مسائل دیگری نیز از زمان مدیریتی وی رسانه ای شد.

به طور مثال در آخرین روز سرپرستی جمشیدپورابلاغ هایی در هیات مدیره های برخی سازمان ها زده شده که تمامی آنها با تاریخ قبلی ثبت شده است!همچنین در روزهای آخر قراردادهایی با شرکت تحکیم سازه ثبت شد و یا ماموریت نامه دیگری نیز بدست گیل خبر رسید که از سفر هوایی مدیران شهرداری به جزیره کیش خبر می داد که چیزی شبیه همان نامه های خودمان به خودمانی بود که شهرتی فراگیر گرفته بود.

اکنون نیز تصویر فرم قرارداد و همچنین فیش حقوقی دیگری بدست گیل خبر رسیده که حاکی از قرارداد با دختر فرامرز جمشیدپور در خردادماه سال ۹۶ و تقریبا ده روز قبل از انتخابش به عنوان سرپرست شهرداری رشت است.

آن چه در این قرارداد دارای اهمیت است جعل امضای دکتر ثابت قدم شهردار سابق رشت است که همه امضاهای وی به گونه دیگری است که در زیر قابل مشاهده است.

طی تماسی که با مرتضی شریفی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سابق شهرداری رشت نیز گرفته شد امضای وی نیز با توجه به نمونه امضاهایش نبوده است و مشخص نیست چه شخصی این نامه را بدون اسم امضاء زده است.

جذب دختر این کارمند ارشد شهرداری با مدرک فوق دیپلم نیز از شائبات دیگری است که باتوجه به بیکاری بسیاری از فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس شهر قابل توجه است و ابهاماتی را به جهت رانت و پارتی بازی ایجاد می کند. امری که که باید دستگاه های اجرائی نسبت به آن توجه نشان دهند و مورد بررسی قرار گیرد. البته امری بود که پیش از این به دنبال همان نامه معروف خودمان به خودمان انتظار می رفت که بررسی و نتیجه آن اعلام شود که هرگز چنین اتفاقی نیفتاد و مدیر مربوطه بعد از دوران سرپرستی در شغلی مشابه شغل قبل از سرپرستی خود ابقاء شد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد