نسخه موبایل
فروردین ۲۲, ۱۳۹۷ 353407 اجتماعی خبر فرهنگی ویژه ها

چطوری ایرانی ؟ ؛ وقتی یک شخصیت داعشی در فضای مجازی محبوب می شود

 گیل خبر به نقل از سینما دیلی ، در حالی که قرار بود فیلم به وقت شام قدرت ایران را در مقابل داعش و گروه های تکفیری  نشان دهد ، نتیجه کار

 گیل خبر به نقل از سینما دیلی ، در حالی که قرار بود فیلم به وقت شام قدرت ایران را در مقابل داعش و گروه های تکفیری  نشان دهد ، نتیجه کار در فضای مجازی برعکس شده و تصویر داعشی  فیلم  با بازی جوزف سلامه بازیگر لبنانی فیلم  ،بیشتر  از قهرمان های  ایرانی اش این روزها دست به دست می شود ! ماجرا تا جایی پیش رفت که دروازه بان تیم ملی که میخواست در برنامه نود برای کریستیانو رونالدو کری بخواند  ، دیالوگ و حرکات شخصیت  داعشی فیلم  به وقت شام  را تکرار  کرد !

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر گیل خبر   شخصیت داعشی فیلم به وقت شام ، ابو عمر الشیشانی فرمانده جنگی چچنی داعشی‌ها (معروف به ستاره داعش)  است که در سال ۲۰۱۶ در نزدیکی موصل کشته شد.

بنابراین با وجود حمایت ها و تبلیغات گسترده   از آخرین فیلم  ابراهیم حاتمی کیا ، این موضوع که فیلم نتیجه عکس داده و کاراکتر داعشی به شخصیت محبوب فضای مجازی تبدیل شده است ،مربوط به چه عاملی  است ؟ حاصل یک فیلم بد یا تبلیغات اشتباه ؟

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد