نسخه موبایل
فروردین ۲۰, ۱۳۹۷ 352974 اجتماعی خبر گیلان یادداشت
سام سكوتي بداغ

واکنشی به پست اینستاگرامی محسن تنابنده

موفقیت تیم پایتخت تنها به حضورشان در جعبه جادویی خلاصه نشده است و به پست های عوامل این مجموعه در شبکه های مجازی هم سرایت پیدا کرده است و هر پست نقی یا ارسطو هزاران لایک و کامنت می گیرد که در جای خود قابل توجه است.محسن تنابنده در آخرین اینستا پست خود از چشم های چپ و راست کوری صحبت کرده بود که راستی چشم چپ را کور می خواهند و چپی ها چشم راست را و دعا کرده بود که کاش بتوانیم یک لامپی( تک چشم) در کنار هم زندگی کنیم.

گیل خبر / سام سکوتی بداغ

جریان چپ، راست را نه تنها کور نمی خواهد بلکه همیشه آرزوی چشمانی بیناتر برای آنان دارد.
مجموعه ی پایتخت از معدود برنامه های چندین شماره ای تلویزیون بوده است که نفس هایش هنوز به شماره نیوفتاده است و اگر شاهد مجموعه ششم آن هم باشیم چندان دور از انتظار نخواهد بود زیرا کل کل های نقی برای اهالی علی آباد و همچنین داستان عاشقانه ی ارسطو با الی می تواند فیلمنامه ی چند قسمتی برای نوروز ۹۸ تدارک ببیند.
موفقیت تیم پایتخت تنها به حضورشان در جعبه جادویی خلاصه نشده است و به پست های عوامل این مجموعه در شبکه های مجازی هم سرایت پیدا کرده است و هر پست نقی یا ارسطو هزاران لایک و کامنت می گیرد که در جای خود قابل توجه است.
محسن تنابنده در آخرین اینستا پست خود از چشم های چپ و راست کوری صحبت کرده بود که راستی چشم چپ را کور می خواهند و چپی ها چشم راست را و دعا کرده بود که کاش بتوانیم یک لامپی( تک چشم) در کنار هم زندگی کنیم.
روی سخن این وجیزه با جناب تنابنده و همه آنانی است که تصور می کند جریان چپ، راست را کور و یا منفعل می خواهد، جریان چپ در بزنگاه های مختلف ثابت کرده است که علاوه بر اینکه جریان مقابل را کور نمی خواهد بلکه از خداوند عاجزانه تقاضا می کند تا به آنان دو چشم بینا عطا کند تا ببینند که جریان چپ بر سر مصالح مردم و نظام حاضر است هزینه بدهد، از اپوزیسیون خارج از کشور طعنه ها و زخم زبان ها بشنود، در ارتفاعات دماوند که چه عرض کنم بر روی قله قاف هم به جمهوریت نظام رای بدهد.

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد