نسخه موبایل
اسفند ۲۵, ۱۳۹۶ 349182 خبر سیاسی گیلان
با حضور اصلاح طلبان، اصولگرایان و اعتدالیون؛

برگزاری انتخابات خانه احزاب استان گیلان+نتایج

انتخابات ‌تعیین اعضای هیئت رئیسه خانه احزاب استان گیلان صبح پنجشنبه  با حضور رئیس خانه احزاب کشور در سالن اجتماعات استانداری گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش گیل خبر، معاون سیاسی، امنیتی‌ و اجتماعی استاندار گیلان در این مراسم اظهار داشت: ‌ایجاد بستر مناسب جهت فعالیت‌های حزبی و تشکل‌های مدنی در قالب احزاب، سازمان‌ها و نهادها از جمله تاکیدات ویژه دولت و وزارت کشور است.

جمشیدنژاد فعالیت‌های حزبی را در جهت رفع چالش‌ها موثر خواند و ابراز داشت: ‌در یک جامعه پویا یکی از مسیرهای تامین خواسته‌ها و نیازهای اصلی مردم و پاسخ مطلوب به افکار عمومی جامعه در فعالیت حزبی رقم می‌خورد.

وی پاسخ به همه نیازهای درون جامعه را در گرو تحقق فعایت‌های حزبی دانست و گفت:‌ اگر یک تشکل سیاسی توانایی برآوردن نیازهای مردم و ارائه آن به تصمیم‌گیرندگان کشور را نداشته باشد در مسیری خلاف اهداف تشکیل حزب قدم برداشته است.

معاون سیاسی، امنیتی ‌و اجتماعی استاندار گیلان از تعیین سه مکان برای ادامه فعالیت احزاب استان خبر داد و بیان داشت: تلاش داریم در جهت حمایت از فعالیت احزاب نسبت به تعیین و فراهم کردن امکانات اولیه این‌چنینی اقدامات لازم را انجام دهیم.

در انتخابات خانه احزاب گیلان ۲۷ نفر برای تصدی اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان و ‌بازرسان از سه جریان اصولگرایان،‌ اصلاح طلبان،‌ مستقلان و اعتدال‌گرایان کاندیدا شدند که پس از انتخاب هیئت رئیسه موقت، روند انتخابات، رأی گیری و سپس شمارش آراء مأخوذه انجام شد.

در این انتخابات از جریان اصلاح طلبان‌ کامران احمدیان، اسحاق راستی و سهیلا مدارایی به‌عنوان اعضای اصلی و  ‌حسن ایزدی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

از جریان اصول‌گرایان، داراب مجد،‌ سعید برادران نصیری‌ و محمد شادمان شهرستانی به‌عنوان اعضای اصلی و رضا دوست جلالی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

از جریان مستقلان و اعتدال‌گرایان نیز محمد ابراهیم نصر،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین احمد محبی شولمی وغلامحسین بخشی به‌عنوان اعضای اصلی و اسماعیل مؤیدی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

از میان کاندیداهای متقاضی جهت تصدی پست بازرس نیز پویا قلی‌پور به‌عنوان بازرس و هوشنگ امانی به‌عنوان بازرس علی‌البدل هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان انتخاب شدند

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx