نسخه موبایل
اسفند ۲۳, ۱۳۹۶ 348925 اجتماعی خبر فرهنگی

به کمپین مدیریت مصرف رسانه ای بپیوندید و جایزه بگیرید

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی از خانواده ها در ایام نوروز دعوت کرد تا با مدیریت مصرف رسانه‌ای از فرصت دید و بازدید و صلحه رحم، بیشترین استفاده را ببرند و با ارسال عکس های مدیریت مصرف رسانه ای خود از جوایز نفیسی نیز بهره مند شوند.

به گزارش گیل خبر، بهزاد تیمورپور با اعلام این خبر و تشریح برنامه های فرهنگسرا در ایام نوروز گفت: در این ایام فعالیت های ویژه تری در شبکه های اجتماعی داریم و مجموعه ۶۰ ثاینه زندگی و رادیو سواد آوا در فضای مجازی مجدد پخش می شود.

وی در رابطه با مسابقه کمپین مدیریت مصرف رسانه ای، گفت: افراد می توانند عکس های خود در جمع خانواده و مهمانی ها با سوژه هایی مانند عدم استفاده از موبایل و تماشای تلویزیون در دورهمی ها و دید و بازدیدها به آیدی ادمین کانال تلگرامی فرهنگسرای رسانه به نشانی @resanehmodir ارسال کنند و از جوایزی نفیسی بهره مند شوند.

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی یادآور شد: کمپین«من به رژیم مصرف رسانه ای می پیوندم» به فرهنگ سازی و افزایش آگاهی شهروندان در خصوص مدیریت مصرف رسانه می پردازد.

تیمورپور در مورد ساعات فعالیت این فرهنگسرا در ایام نوروز گفت: فرهنگسرا از ۵ تا ۱۲ فروردین از ساعت ۹ تا ۱۷ به ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان می‌پردازد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد