نسخه موبایل
اسفند ۲۳, ۱۳۹۶ 348918 اجتماعی خبر گیلان

انهدام باند ۸ نفره سارقان منازل و یلایی در بندر انزلی

فرمانده انتظامی بندر انزلی از دستگیری ۴ سارق و ۴ مالخر منازل ویلایی و انهدام باند سارقان منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گیل خبر، سرهنگ مجید حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل ویلایی در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده و بازدید فنی صحنه های جرم و بررسی مکان هایی که احتمال فروش اموال مسروقه در آن می رفت موفق به شناسایی یک متهم ۳۱ ساله شدند.
وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به سرقت از منازل در سطح شهرستان اعتراف کرد اظهار داشت: متهم همچنین ۳ همدست ۳۶، ۳۰ و ۲۸ ساله و همچنین ۴ مالخر را نیز معرفی کرد که همگی آنها شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی بندرانزلی با تاکید بر اینکه سارقان با استفاده از یک دستگاه پیکان وانت اقدام به حمل اشیای دزدی از قبیل یخچال، لپ تاپ، موبایل و ماشین لباسشویی و پمپ آب و پول نقد و… از منازل می کردند، تصریح کرد: اعضای این باند به هفت فقره سرقت منازل در بندرانزلی اقرار کردند.
سرهنگ حسینی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی، از شهروندان خواست منازل خود را به درب و قفل و حفاظ مطمئن مجهز کنند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx