نسخه موبایل
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ 348638 اجتماعی خبر گیلان ورزشی یادداشت
نیلوفر غلامی

کشتی تنها و مظلوم این روزهای ما

درد دارد شنیدن «باید ببازی». ما یک بازی را نباختیم ما در حال باخت کشتی عزیزمان هستیم. به سادگی گفتند «با توجه به شرایط موجود در فدراسیون کشتی ایران جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز لغو شد». درد دارد خواندن این خبر، درد دارد دیدن بر باد رفتن زحمات چندین ساله کشتی.

گیل خبر / نیلوفر غلامی


چه به سر کشتی ما آمده است؟ چه به سر ورزش اول ایران آمده است؟ عزیزما، افتخار افرین مارا چه شد؟ چرا این روزها انقدر ناخوش احوال است؟
خادم رفت، خادم گفت گاهی بهترین شیوه «ایستادن»، «نایستادن» است. درست و غلطش را نمیدانم اما خادم نایستاد تا مشکلات حل شود، نایستاد تا مسئولین به خود بیایند و نگذارند رئیس اتحادیه کشتی به ما بگوید «کشتی ایران ریگی شده در کفش ما».
درد دارد شنیدن این حرف ها. درد دارد شنیدن «باید ببازی». ما یک بازی را نباختیم ما در حال باخت کشتی عزیزمان هستیم.
با اینکه رییس اتحادیه جهانی کشتی گفت «مسابقات کشتی فرنگی را در ایران به زودی خواهیم داشت و برگزاری آنها بدون رییس فدراسیون آسان نیست» با اینکه میشد فهمید اگر مشکلات حل نشود این میزبانی را از دست خواهیم داد، چه شد؟؟ بله کاری نکردیم و میزبانی را از ما گرفتند به همین سادگی.
به سادگی گفتند «با توجه به شرایط موجود در فدراسیون کشتی ایران جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز لغو شد». درد دارد خواندن این خبر، درد دارد دیدن بر باد رفتن زحمات چندین ساله کشتی.
و تیر آخر هم امروز روانه قلب های ما شد «با توجه به برگزار نشدن رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز، تیم ملی کشتی آزاد نیز در مسابقات جام جهانی آمریکا شرکت نمی کند.»

افسانه‌ی دل، قصه‌ی پر رنج و ملالیست
بگذار بر این قصه و افسانه بگریم

 

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد