نسخه موبایل
اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ 347697 خبر فرهنگی گزارش تصویری گیلان

گزارش تصویری اولین کنسرت آموزشی آموزشگاه غزل در سالن رحمدل خاتم الانبیاء رشت

.

اختصاصی گیل خبر/ اولین کنسرت آموزشی  آموزشگاه غزل به مناسبت افتتاحیه این  آموزشگاه به مدیریت غزل قمر صورت  با شرکت افتخاری جمعی از اساتید برجسته گیلان در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا برگزار شد.

غزل قمرصورت متولد سال ۱۳۶۲ رشت. فراگیری نوازندگی گیتار را به صورت تخصصی در سال ۱۳۸۳ نزد سهراب فلک انگیز آغاز نمود. در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت کارت صلاحیت تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید و در سال ۱۳۹۲ در رشته نوازندگی ساز گیتار در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه هنر تهران پذیرفته شد.

 

از فعالیت های اجرایی وی تاکنون شرکت در کنسرت های آنسامبل گیتار کلاسیک معاصر به سرپرستی سهراب فلک انگیز و اجرا در کنسرت موسیقی کلاسیک واله به سرپرستی مسیح فریدون‌زاده و سرپرستی و اجرا در کنسرت آنسامبل هنگام و شرکت در مستر کلاس های لیلی افشار و اجرا و سرپرستی کنسرت های آموزشی متعدد، می باشند.

وی به عنوان مؤسس آموزشگاه موسیقی غزل هدف خود را فراهم آوردن شرایط مساعد و با حداقل تنش برای اجرای رسیتال های رسمی و نیمه رسمی و آموزشی برای نوازندگان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای و هنرجویان آموزشگاهی بیان می‌دارد و در نهایت  این هدف را در جهت بالا بردن سطح علاقه‌مندی و انگیزه نوازندگان و مخاطبان و دوست‌داران هنر موسیقی عاشقانه به یاری خداوند متعال دنبال خواهد کرد.

 

عکس: سما سپاسگزار

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد