نسخه موبایل
اسفند ۱۴, ۱۳۹۶ 346569 اجتماعی خبر گیلان ورزشی
دست نشان:

غیبت من در تمرینات ملوان تاثیرگذار بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: غیبت من درتمرینات هفته گذشته و هوای سنگین اراک روی بازی تیم ملوان تاثیرگذ ار بود.

به گزارش گیل خبر، نادر دست نشان بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: شناخت خوبی از  آلومینیوم اراک داشتیم. ملوان هم شرایط خوبی را در دور برگشت داشتیم و از نظر فنی کیفیت خوبی داشتیم. بازی سختی داشتیم. ضمن اینکه غیبت من در تمرینات این هفته ملوان و هوای سنگین و ارتفاع از سطح دریا باعث شد که بازیکنانم خوب نتوانند انرژی لازم برای دویدن داشته باشند.

وی افزود: خط دفاع  آلومینیوم اراک خیلی منسجم  بود و ما برای استفاده جناحین برنامه داشتیم اما بازیکنان کناری این تیم امروز نفوذ نکردند و بیشتر دفاع کردند. کار دفاعی حریف خیلی خوب بود و ما روی هوا کمی اثر گذار بودیم ولی به گل نرسیدیم.  آلومینیوم اراک زور چندانی هم نداشت و فرصتی برای گلزنی پیدا نکرد و خط دفاع ما راحت بود. چند بازیکن خوب و باتجربه  آلومینیوم اراک هم غایب بودند و شرایط دفاعی تیم ما راحت بود. بازی امروز جنگ هافبک‌ها بود و خط دفاع دو تیم اجازه ندادند که خط حمله حریف صاحب موقعیت گلزنی شود.البته در یکی دو موقعیت اگر بازیکنان ما دقت می‌کردند گل می‌زدیم که خلق دو موقعیت گل در ۹۰ دقیقه خیلی کم بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx