نسخه موبایل
اسفند ۴, ۱۳۹۶ 344365 خبر گیلان ورزشی
لیگ برتر فوتبال ایران؛

فاصله گرفتن سپیدرود از قعر با برد شیرین مقابل یاران دایی/ آشتی کنان دایی و کریمی و تشویق شدید هر دو سرمربی توسط رشتی ها+تصاویر

تیم سپیدرود با پیروزی شیرین مقابل سایپا از قعر جدول لیگ برتر فاصله گرفت.

اختصاصی گیل خبر/ در چهارچوب هفته ۲۴ لیگ برتر تیم فوتبال سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل و با قضاوت حسین زرگر میزبان تیم سایپای کرج بود که در پایان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.

در نیمه اول بازی در حالی که مسابقه متعادل پیش می رفت شوت سرکش توحید غلامی روی دفع ناقص بازیکنان سایپا در دقیقه ۳۸ اولین گل بازی را به نفع سپیدرود رقم زد.

 

نیمه دوم بازی سپیدرود و توپ و میدان را در اختیار داشت و میثم تهیدست روی ضربه آزاد در دقیقه ۷۲ دومین گل تیم را به ثمر رساند. بعد از این گل نیز سپیدرود فرصت های خوبی را برای گل سوم ایجاد کرد و میلاد قربانزاده با دو شوت خطرناک دروازه سفیدپوشان سایپا را تهدید کرد. دقیقه ۸۵ هم عماد میرجوان درموقعیتی تک به تک  مقابل دروازه فلاح زاده فرصت خطرناک دیگری را از دست داد تا این بازی  با همان نتیجه دو بر صفر به به پایان برسد.

سپیدرود با این برد با ۲۳ امتیاز همچنان در رده چهاردهم جدول قرار گرفت و فرصت خود را برای بقا در لیگ برتر بیشتر از گذشته کرد.

ترکیب دو تیم

ایمان صادقی، توحید غلامی، عمادمیرجوان، حسین کعبی (از دقیقه ۷۲ حمید ملکی، حسین ابراهیمی(۹۰ میعاد یزدانی)، علی عباسی (از دقیقه ۶۶ میثم فردوسی)، میثم تهی‌دست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی.

سرمربی: علی کریمی.

سایپا

حامد فلاح‌زاده، رضا علی‌یار، روزبه شاه‌علی دوست، محمد دانشگر (از دقیقه ۷۵ سید احمد مهدی زاده)، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی قلی‌زاده، مهرداد کفشگری، رضا اسدی (از دقیقه ۸۰ محمد سلیمانی)، حامد شیری و آرمان رضایی.

سرمربی: علی دایی.

از جمله حاشیه های این بازی روبوسی علی کریمی با علی دایی در ابتدای بازی بود که یخ ارتباط این دو نفر را تا حدودی آب کرد.

تشویق شدید علی کریمی و علی دایی نیز توسط ده هزار هوادار ورزشگاه از جمله حاشیه های دیگر بازی بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد