نسخه موبایل
اسفند ۱, ۱۳۹۶ 343655 خبر سیاسی
منتظر المهدی خبر داد:

دستگیری بیش از ۳۰۰ عضو فرقه دراویش گنابادی/ رانندگان اتوبوس و سمند دستگیر شدند/ تایید شهادت دو بسیجی و سه مامور انتظامی+فیلم

سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری بالغ بر ۳۰۰ نفر از اعضای فرقه دراویش که در محدوده پاسداران دست به آشوب زده‌اند، خبر داد.

به گزارش گیل خبر، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اعلام پایان ضرب الاجل پلیس درساعت ۴ بامداد گفت: در ساعت ۴:۳۰ بامداد محل آشوب و درگیری دراویش با پلیس و خیابانهای اطراف پاکسازی شد و این آشوب درساعت ۴/۳۰بامدادبه پایان رسید.

او ادامه داد: در این آشوب بیش از ۳۰۰ نفر از آشوبگران دراویش دستگیر شدند که دربین آنان رانندگان خودروهای مرگ(اتوبوس و سمند) ونیز ضاربان وعناصراصلی بودند.

سخنگوی ناجا با اشاره به مجروح شدن برخی از نیروهای ناجا گفت: حدود ۳۰ نفر از مامورین حاضر درصحنه و  همچنین تعدادی از آشوب گران نیزمجروح شدند.

سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه تلاش مضاعف برای مذاکره با سردمداران این آشوب بمنظور جمع کردن معترضین از پشت بام منازل مردم و خیابانها تا پاسی از شب گذشته جواب نداد گفت: تخریب خودروها و شیشه منازل مردم در محل موردنظر توسط اخلالگران نظم وامنیت صورت گرفته بود و تلاش پلیس برای مذاکره بی نتیجه بود.

سخنگوی ناجا اعلام کد: در طی ناآرامیهای شب گذشته خیابان پاسداران  ۲ بسیجی توسط فرقه خرافه پرست به شهادت رسیدند که یک نفر آنان توسط خودروی سمند زیرگرفته و نفر دیگر باضربات سلاح سرد به شهادت رسید.

پیش از این هم سخنگوی ناجا از به شهادت رسیدن سه مامور نیروی انتظامی در درگیری عصر امروز ماموران با دراویش گنابادی خبرداده بود.

حمله خودروهای سمند و اتوبوس به ماموران امنیتی و شهادت ۵ نفر
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها