نسخه موبایل
بهمن ۲۵, ۱۳۹۶ 342706 اجتماعی خبر گیلان
امام جمعه رشت در دیدار با اعضای خانه کارگر تشکیلات گیلان ؛

مسؤولان پاسخگوی مشکل تشکل‌های کارگری گیلان باشند

نماینده ولی فقیه در استان گیلان از مسؤولان دستگاه های مربوطه خواست به مشکل کانون‌ها و تشکل‌های کارگری و بازنشستگان گیلان رسیدگی کرده و پاسخگو باشند.

به گزارش  گیلل خبر،‌ آیت‌الله زین‌العابدین قربانی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای خانه کارگر تشکیلات گیلان با اشاره به اینکه بنده خود را جزو کارگران و کشاورزان دانسته و همیشه طرفدار محرومان هستم، اظهار کرد: مردم گیلان منش بالایی دارند و در بیان مشکلات خود غوغاسالار نیستند.
وی مردم گیلان را انسان‌هایی متدین و با حیا توصیف کرد و افزود: گیلانی‌ها مردمی کم توقع هستند و اگر یک‌سوم مشکلات این استان در استان‌های دیگر وجود داشت، مردم به خیابان‌ها می‌ریختند و ناهنجاری‌های اجتماعی ایجاد می‌کردند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه گیلانی‌ها دارای حیای اجتماعی هستند، تصریح کرد: حیای اجتماعی عامل عقب‌ماندگی گیلانی‌ها شده زیرا استان‌های دیگر این امر را رعایت نمی‌کنند.
آیت‌الله قربانی بر شنیده شدن سخنان تشکل‌ها و کانون‌های کارگری و بازنشستگی گیلان توسط مسؤولان مربوطه تأکید کرد و گفت: کانون‌ها و تشکل‌های کارگری و بازنشستگی خواسته‌های خود را اعلام کنند تا مشکلات را به مسؤولان منتقل کنیم.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بنده به عنوان وکیل تشکل‌های کارگری و بازنشستگان مشکل این اقشار را به گوش مسؤولان مربوطه می‌رسانم، متذکر شد: از مسؤولان می‌خواهم پاسخ تشکل‌های مذکور را بدهند.
آیت‌الله قربانی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی کشور با همت کارگران و کشاورزان برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم(ص) بر دست کارگر بوسه زد و این بوسیدن معنادار بود.
کارگران گیلان امنیت شغلی ندارند
حسن ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان نیز در این دیدار توضیحاتی ارائه کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد