نسخه موبایل
بهمن ۲۵, ۱۳۹۶ 342681 اجتماعی خبر گیلان
رئیس سازمان صنعت، معدن گیلان خبر داد:

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز/ نمایشگاه های بهاره در گیلان برپا می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز گفت: به منظور تنظیم بازار در ایام پایانی سال نمایشگاه های بهاره در استان دایر می شود.

به گزارش گیل خبر،  فرهاد دلق پوش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان امروز (۲۵ بهمن) در جلسه شورای اداری استان در استانداری با اشاره به گردشگرپدذیر بودن استان به ویژه افزایش گردشگران در ایام پایانی سال اظهار کرد: در حال حاضر ۱۸ فروشگاه بزرگ، ۸۴ شعبه فروشگاه زنجیره ای، ۳۵ شرکت پخش استانی و یکصد و ۲۰۰ هزار واحد صنفی در استان فعالیت می کنند.

وی با اشاره به فعالیت اتاق اصناف در ۱۶ شهرستان استان بیان کرد: به منظور تنظیم بازار در ایام پایانی سال نمایشگاه های بهاره با مشارکت واحدهای تولیدی و شرکت های پخش در سراسر استان دایر می شود.

دلق پوش از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در استان خبر داد و گفت: این طرح از ۷ بهمن در استان آغاز شده و تا ۳۱ فروردین سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار، جلوگیری از تخلفات مالی، نظارت بر واحدهای صنفی از اهداف اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خواستار مشارکت مردم در اجرای این طرح شد و بیان کرد: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات از بنگاه های صنفی و غیرصنفی عرضه کننده کالا و خدمات است.

شکریه، نائب رئیس اتاق اصناف گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اجرای ۲۱ طرح نظارتی در استان اذعان کرد: این طرح ها در قالب ۵۰ گروه کالایی و خدماتی اجرا می شود.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه بهاره در رشت از ۱۷ لغایت ۲۷ اسفند تصریح کرد: همچنین این نمایشگاه در شهرستان های لاهیجان، تالش، انزلی و رضوانشهر دایر خواهد شد.

شکریه خاطرنشان کرد: تا کنون ۱۱۰ هزار واحد صنفی استان مورد بازرسی قرار گرفته و بازرسی ها ادامه خواهد داشت.

شبستان

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx