نسخه موبایل
بهمن ۸, ۱۳۹۶ 338363 اجتماعی خبر گیلان
رئیس اتاق اصناف گیلان:

آرد لازم در اختیار نانوایی ها قرار گرفته است/ مردم خرید معمول خود را داشته باشند

رئیس اتاق اصناف گیلان، با بیان اینکه مردم نگران کالاهای ضروری نباشند، عنوان کرد: آرد لازم به مدت دو هفته در اختیار نانوایی ها قرار گرفته است.

به گزارش گیل خبر، جلال الدین محمد شکریه با اشاره به آغاز بارش برف در رشت، اظهار کرد: جلسات ستاد بحران با حضور اعضای شورا و شهردار برگزار و تهمیدات لازم از طریق مناطق، معاونت خدمات شهر و سازمان های مرتبط مانند آتش نشانی، سیما منظر، مدیریت پسماند و حمل و نقل بار و مسافر اندیشیده شد.

رئیس اتاق اصناف استان گیلان، با تاکید بر اینکه بخش خدمات شهر مناطق در روزهای گذشته اجرای مانور را در دستور کار خود قرار داد، گفت: با توجه به بارش برف و یخبندان پس از بارش، امکانات و تجهیزات لازم تهیه شده است.

عضو شورای شهر رشت، از شهروندان خواست تا از پارک خودروهای خود در حین بارش برف در محل های اصلی خودداری کنند و افزود: پارک خودروها در کنار خیابان برای خدمت رسانی مطلوب ماشین آلات برفروب که برای پاکسازی خیابان ها ورود می کنند مشکل و مزاحمت ایجاد می کند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد بحران اتاق اصناف استان، متذکر شد: مشکلات و مسائل در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و با اتحادیه های مواد غذایی مانند گوشت و مرغ و نانوایی ها و… صحبت شد.

نایب   رئیس اتاق اصناف کشور، با بیان اینکه مردم نگران کالاهای ضروری نباشند، عنوان کرد: آرد لازم به مدت دو هفته در اختیار نانوایی ها قرار گرفته و برخی واحدها بیش از این مدت آرد در اختیار دارند و دیگر کالاها نیز به اندازه کافی در انبارها موجود است.

شکریه، با اشاره به جلسات برگزار شده با سازمان صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: تجربه سال های گذشته بیانگر این است که آمادگی لازم برای برخورد با این پدیده طبیعی وجود دارد و از مردم می خواهیم خرید معمول خود را داشته باشند و از احتکار خانگی پرهیز کنند چرا که کالا به اندازه کافی موجود است و اداره برق و آب و گاز نیز آمادگی لازم برای همکاری را دارند.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد