نسخه موبایل
دی ۲۳, ۱۳۹۶ 335030 اجتماعی خبر گیلان
پیش بینی هواشناسی گیلان؛

کاهش شدید دما در گیلان تا اواسط هفته

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش دما، مه آلود بودن هوا، وزش باد (گاهی شدید) و بارش برف در ارتفاعات استان تا اواسط هفته جاری خبر داد.

به گزارش گیل خبر، مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار به منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا ، روند کاهش دما، ارتفاعات بارش برف (از ظهر یکشنبه) بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد (گاهی شدید) تا روزهای میانی هفته پیش بینی می شود.
وی آسمان امروز استان را ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری عنوان و برای فردا نیز آسمان را ابری و مه آلود، بارندگی متناوب و وزش باد (گاهی شدید بویژه طی عصر و شب) ، ارتفاعات طی غروب و شب بارش برف، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد پیش بینی کرد.
غلامی افزود: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با ۱۸ درجه مربوط به منجیل و کمینه دما با صفر درجه مربوط به ماسوله ثبت شده است.
وی بیشینه و کمینه دمای رشت طی شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۱۱ و شش درجه ذکر کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx