نسخه موبایل
حاشیه های نشست کتابخوانی شهرداران گیلان؛

از عدم حضور ۵ شهردار دعوت شده تا موبایل بازی و عکس گرفتن به جای گوش دادن به صدای «سرد» شهرداران

اختصاصی گیل خبر/ نشست کتابخوان شهرداران استان گیلان که توسط اداره کل کتابخانه عمومی استان گیلان در سالن اجتماعات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد با عدم حضور ۵ شهردار دعوت

اختصاصی گیل خبر/ نشست کتابخوان شهرداران استان گیلان که توسط اداره کل کتابخانه عمومی استان گیلان در سالن اجتماعات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد با عدم حضور ۵ شهردار دعوت شده همراه بود.

در حالی که پیش از این گفته می شد شهرداران ده شهر استان گیلان در برنامه حضور دارند اما شهرداران رشت، لاهیجان، رودسر و ماسوله در برنامه حضور پیدا نکردند و شهردار آستارا هم نماینده خود را به این نشست فرستاد تا شهرداران آستانه اشرفیه، تالش، سیاهکل، کومله و گوراب زرمیخ حاضرین در این نشست باشند.

از حاشیه های جالب این نشست عدم توجه اکثر حضار به شعار فرهنگ کتابخوانی نشست بود. به طوریکه اکثر آن ها یا در حال بازی کردن با گوشی همراه خود بودند و یا خیلی سریع نشست را ترک کردند. از جمله یکی از مدیران فرهنگی شهرداری رشت بعد از این که روابط عمومی خودشان تصاویرشان را ثبت کردند از جلسه خارج شد.

گفتنی است بعضی شهرداران ظاهرا کتاب را مطالعه نکرده بودند و بسیار سطحی و ناآماده به معرفی کتاب پرداختند. اما در نهایت از سوی سازمان کتابخانه های عمومی استان گیلان از آن ها تقدیر شد که مشخص نبود بر چه اساسی بود. سرانجام نیز بعد از چند ساعت برگزاری مشخص نشد هدف برگزاری این نشست چه آورده ای برای کتابخوانی خواهد داشت.

قبل از این سازمان کتابخانه های عمومی استان گیلان نشست های این چنینی برگزار کرده بود که در یکی از آن ها یکی از مدیران به معرفی کتاب دکتر نوبخت پرداخته بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد