نسخه موبایل
دی ۲۱, ۱۳۹۶ 334618 اجتماعی خبر سیاسی گیلان
گیل خبر گزارش می دهد؛

۲ نفر شهید ، دو نفر در کما و مفقود شدن دونفر دیگر به نقل از منابع غیررسمی در حادثه برخورد ناو دماوند با موج شکن انزلی

ناوشکن دماوند در هنگام ورود به بندر به علت تغییرات ناگهانی وضعیت جوی و افزایش سرعت باد و طوفان شدید در دریای خزر ،با موج شکن برخورد کرده است.

اختصاصی گیل خبر/ شنیده ها از منابع آگاه و محلی حاکی از آن است که این حادثه تاکنون ۲ دو تکاور نیروی دریایی ارتش  (شهید امیر باصره و بیژن زارع) به شهادت رسیدند و دو نفر در کما قرار دارند و همچنین تاکنون خبرها حاکی از ناپدید شدن دو نفر دیگر  است.

تا این لحظه هیچ یک از مقامات مربوطه حاضر به ارائه اطلاعات به خبرنگاران و رسانه‌ها نشده‌اند و انتشار اطلاعات را به ساعات آینده موکول کرده اند. با این حال روابط عمومی منطقه چهارم دریایی ارتش طی اطلاعیه ای از برخورد جزئی! این ناوشکن با موج شکن خبرداده و اعلام کرده آسیب های وارده در زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

ناوچه دماوند ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ طی مراسمی با حضور رئیس جمهور وقت ایران در بندر انزلی تحت عنوان «جماران۲» به آب انداخته شده و در تیرماه ۱۳۹۳ وارد مرحله تست و آزمایش شد و در روز ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ به ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیوست.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد