نسخه موبایل
دی ۲۰, ۱۳۹۶ 334518 خبر ورزشی

درخواست ای اف سی برای توقف فعالیت حرفه‌ای سرخپوشان به دلیل نامه دو بازیکن/ کاظمیان: وکیلم بدون هماهنگی نامه زده است

مسئولان انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال خواستار توقف فعالیت حرفه‌ای سرخپوشان به دلیل نامه دو بازیکن خبر داده‌اند.

به گزارش گیل خبر، به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های گذشته با بدهی‌های انباشته زیادی مواجه بود و این بدهی‌ها پرونده‌هایی را هم از این باشگاه در فیفا باز کرده بود، در چند ماه اخیر تلاش زیادی کرده است رضایت تعدادی از طلبکارانش را بگیرد.

درحالی که مسئولان باشگاه طی روزها و هفته های گذشته بدهی به برخی بازیکنان گذشته این تیم را پرداخت کرده اند اما به تازگی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ای را برای این باشگاه و فدراسیون فوتبال ارسال کرده اند و طی آن خواسته اند فعالیت حرفه ای سازی باشگاه متوقف شود.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد به دنبال نامه ای که جواد کاظمیان و مسعود همامی به خاطر دریافت مطالباتشان برای فیفا ارسال کرده اند، مسئولان انضباطی این فدراسیون و کنفدراسیون آسیا ضمن بررسی آن در نامه ای به همتایان خود در ایران خواسته اند تا مجوز حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس را متوقف کنند تا به این موضوع رسیدگی شود.

این نامه در حالی ارسال شده است که کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال نیز پیگیر این موضوع است و تلاش های زیادی را نیز به همراه باشگاه پرسپولیس انجام داده تا این مشکل حل شود. با این حال رسیدن این نامه کمی اوضاع را پیچیده کرد و حالا باشگاه پرسپولیس و این کمیته باید توضیحات خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه دهند.

در این زمینه بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه هیچگاه از این باشگاه شکایت نخواهد کرد گفت: وکیلم بدون هماهنگی با من به فیفا ایمیل زده است.

جواد کاظمیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن ارائه توضیحاتی درباره نامه ای که برای دریافت مطالباتش به فیفا ارسال کرده است، گفت: روح من از این نامه خبر ندارد و متاسفانه وکیلم بدون هماهنگی با من ایمیلی را برای فیفا ارسال کرده است. در تماسی که با او داشتم نسبت به این اقدام بدون هماهنگی گلایه کردم و سخت عصبانی شدم که چرا در مورد باشگاه محبوب من چنین کاری انجام داده است.

کاظمیان در توضیح بیشتر این اتفاق گفت: وکیلم پیگیر مطالبات من از باشگاه تراکتورسازی بود و پرونده طلبم از این باشگاه تبریزی را پیگیری می کرد. البته پیگیر مطالباتم از پرسپولیس هم بود اما من به عنوان بازیکنی که عاشق پرسپولیس بوده و هستم هیچ وقت از این باشگاه برای دریافت مطالباتم شکایت نخواهم کرد.

بازیکن پیشین سرخپوشان ادامه داد: من از سال ۸۳ از باشگاه پرسپولیس طلبکارم اما از طریق کمیته انضباطی فدراسیون خودمان هم پیگیر مطالباتم با شکایت و یا موارد این چنین نبوده ام، چه برسد بخواهم از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم. این یک اقدام بدون هماهنگی با من بوده که از وکیلم به شدت گلایه کردم.

کاظمیان در پایان گفت: به روح برادرم قسم هیچ وقت دنبال شکایت از باشگاه پرسپولیس نبودم و الان هم به فکر این موضوع نیستم اما از آنجایی که پرسپولیس در حال تسویه حساب خود با طلبکارانش می باشد، من هم تمایل دارم طلبم را که از سال ۸۳ باقی مانده از این باشگاه دریافت کنم اما برای رسیدن به خواسته ام هیچ وقت از باشگاه به فیفا یا کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت نخواهم کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx