نسخه موبایل
دی ۲۰, ۱۳۹۶ 334477 اجتماعی خبر

واکنش رشیدپور به جنجال پسر بچه نابغه!

ایجاد شده پس از حضور حسین عطایی در حالا خورشید گفت: بعد از گفتگوی من با حسین عطایی، در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بحث های مختلفی ایجاد شد که لازم میدانم چند دقیقه ای درباره آنها با مردم صحبت کنم.

به گزارش گیل خبر،  در برنامه لوح سپاسی را نشان دادیم که آقای نوبخت از ایشان تشکر کرده بود و حکم مشاوره مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان البرز را به حسین داده بود که طبیعتا یک سمت تشریفاتی است. بعد از برنامه از دفتر آقای نوبخت تماس گرفتند و توضیحاتی در رابطه با حکم حسین دادند و حکم مشاوره رییس سازمان برنامه و بودجه را تکذیب کردند.

رشیدپور افزود: حسین عطایی در پاسخ به پرسش من گفت تسلا و ولوو از او خواسته اند برایشان طراحی کانسپت انجام دهد که با واکنش رسانه ها و مردم در شبکه های اجتماعی مواجه شد. من از مردم و رسانه ها تشکر میکنم که این مساله را پیگیری کردند، یکی از مزیت های شبکه اجتماعی همین شفاف سازی مسائل است. من هیچ واکنش منفی نسبت به این موضوع ندارم و میخواهم با پدر حسین عطایی در این رابطه گفتگو کنم.

پدر حسین عطایی نیز درباره اتفاقات پیش آمده روی خط حالا خورشید گفت: تسلا و ولوو از حسین برای شغل در تسلا دعوت نکردند. هدف تسلا از جذب نخبه ها در سن حسین برای ۱۰ سال آینده است. دعوت از حسین برای کار در خط تولید و شغل نبود در واقع از این نخبه دعوت کردند تا در نمایشگاهشان کانسپت بزند. بعد از برنامه از دفتر مدیرعامل سایپا بیش از ۸ بار تماس گرفتند.

او افزود: از مرکز تحقیقات ایران خودرو چندین بار تماس گرفتند، پیشنهاد کردند حسین یک آرم جدید برای خودروی دنا طراحی کند و او این کار را انجام داد. مرکز تحقیقات ایران خودرو از حسین دعوت به همکاری کرد.

عطایی گفت: حسین از روزی که توانایی هایش را شناخته همزمان بر روی اخلاقش هم کار میکند. او جهان وطنی فکر میکند. این نقدها با حفظ احترام تاثیری بر روحیه حسین ندارد. حسین امروز ساعت ۱۱ در دفتر آقای نوبخت با ایشان جلسه دارد و من فیلمی از این دیدار تهیه و منتشر میکنم. حسین ۱۶ اختراع دارد اما بحث رونمایی اختراعاتش منوط به زمانی است که آنها را ثبت کند و او الان در پروسه ثبت اختراعاتش و ارائه اظهارنامه است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx