نسخه موبایل
دی ۱۹, ۱۳۹۶ 334357 اجتماعی خبر گیلان

آزاد راه قزوین به رشت مسدود می شود

مسعود حق لطفی رئیس شورای حمل و نقل استان قزوین گفت: به منظور اجرای پل کیلومتر ۵۵ راه آهن قزوین به رشت انسداد چند روزه آزاد راه قزوین به رشت را خواهیم داشت.

به گزارش گیل خبر، مسعود حق لطفی که به همراه خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پروژه راه آهن قزوین به رشت بازدید می کرد گفت: یکی از موضوعات اصلی این سفر بررسی و تصمیم گیری در خصوص اجرای پل محل تقاطع راه آهن و آزادراه قزوین به رشت است.؛ لذانیازمندهدایت ترافیکی و همراهی مسافران هستیم.

حق لطفی بیان کرد: تلاش مجموعه راه و شهرسازی این است که بتواند با ایجاد کمترین زمان انسداد در آزاد راه قزوین – رشت قطعات این پل را نصب کند که با توجه به وزن حدود ۲۵۰ تن و طول ۷ متری این قطعات کار دشوار و حساس است.

مدیرکل راه و شهرسازی با بیان اینکه آزادراه قزوین به رشت از جمله محورهای پرتردد و حساس کشور است یادآورشد: در این بازدید مقرر شد مشاور پروژه، طرح های خود را برای  اجرای پل محل تقاطع راه آهن و آزادراه در روزهای آینده آماده کند تا پس از طرح در کمیته ایمنی راههای استان و شورای ترافیک در خصوص آن تصمیم گیری شود.

حق لطفی گفت: بهره‌برداری از راه آهن قزوین به رشت اهمیت بین المللی دارد و باید بتوانیم با رفع مسایل آن، پروژه را در زمان مقرر افتتاح کنیم.

وی  خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت اجرای پروژه قطعا اختلالاتی در هنگام اجرای پروژه در مدت زمانی محدود به وجود خواهد آمد که از هم میهنان عزیز درخواست داریم ضمن همراهی و اطلاع از آخرین وضعیت آزادراه حتما به تابلوها و علایم هشداردهنده نصب شده توجه کنند.

در این سفر حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، سرهنگ بیگلری رئیس پلیس راه استان و جمعی از مدیران و مسئولیان از کیلومتر ۵۵ پروژه احداث راه آهن قزوین به رشت بازدید کردند تا در جریان اجرای این پل با دهانه صد متر که از پروژه های شاخص کشور است قرار گیرند.

ایلنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx