نسخه موبایل
دی ۱۹, ۱۳۹۶ 334221 اجتماعی خبر گیلان
این بار ماموریت نامه سفر هوایی مدیران شهرداری به جزیره کیش؛

ادامه نامه های «خودمان» برای «خودمان» در شهرداری رشت+ عکس

.

اختصاصی گیل خبر/ مدتی پیش بود که نامه سرپرست سابق شهرداری رشت به خودش جهت واگذاری منزلی مسکونی که اولین بار در گیل خبر منتشر شد(اینجا بخوانید) در رسانه های داخلی و حتی خارجی و شبکه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشت و انتقادات و طنزهای  فراوانی را نسبت به چنین شیوه نامه نگاری در پی داشته بود. اما به نظر می رسد چنین شیوه نامه نگاری روشی معمول در شهرداری رشت محسوب می شود. به طوری که ماموریت نامه دیگری به دست گیل خبر رسیده است که نشان می دهد سرپرست سرمایه انسانی شهرداری رشت برای خود و سه مدیر دیگر شهرداری تقاضای  ماموریت ۵ روزه برای سفر هوایی به کیش کرده و با آن نیز موافقت نموده است!

در این ماموریت نامه نام مصطفی مهاجر(سرپرست سرمایه انسانی) و سه مدیر دیگر شهرداری جهت سفر هوایی به کیش  برای  بازدید از هتلهای جزیره کیش جهت ایجاد تسهیلات برای سفرهای سیاحتی کارکنان شهرداری رشت دیده می شود.

این سفر که در زمان همان سرپرست سابق انجام گرفته و دستاوردهایش برای سفرهای سیاحتی نیز اعلام نشده است نشان از آن می دهد که چنین سبک نامه هایی در شهرداری رشت روال است. شاید برای همین باشد که شهرداری رشت هیچگاه در برهه قبلی قائل به پاسخگوئی به افکار عمومی نبود و سرپرست سابق نیز در زمان شهردار فعلی جایگاه قبلی خود را تثبیت کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد